Praca DZIURKARKA Płock Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe J&S COLLECTION S.C.

Miejsce pracy:
Szkolna 1, 09-421 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Robienie dziurek i przyszywanie guzików na maszynie specjalistycznej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DZIURKARKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód:
pozostali operatorzy maszyn tkackich i dziewiarskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pozostali operatorzy maszyn tkackich i dziewiarskich (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana umiejętność robienia dziurek i przyszywania guzików na maszynie specjalistycznej.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe J&S COLLECTION S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016