Praca DYREKTOR GENERALNY DO SPRAW ZARZĄDZANIA GAAB (ANGIELSKI, ROSYJSKI, CHIŃSKI, UKRAIŃSKI) M/K Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.25

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 560 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DYREKTOR GENERALNY DO SPRAW ZARZĄDZANIA GAAB (ANGIELSKI, ROSYJSKI, CHIŃSKI, UKRAIŃSKI) M/K

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dyrektor generalny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 560 PLN

Data zakończenia pracy: 19.02.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dyrektor generalny (wymagany staż - lata: 8)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
chiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2:
ukraiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_3: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie: doktorat, kierunek/specjalność: business in the arts, 8 lat doświadczenia zawodowego, biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego oraz bardzo dobra znajomość języka chińskiego i ukraińskiego, zakres obowiązków: organizacja targów współczesnej sztuki azjatyckiej. Praca w godzinach: 10-12.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 8

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor generalny