Praca DYREKTOR DEPARTAMENTU OBSŁUGI ZOBOWIĄZAŃ KLIENTÓW-CUSTOMER FINANCE DIRECTOR (J. ANGIELSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DYREKTOR DEPARTAMENTU OBSŁUGI ZOBOWIĄZAŃ KLIENTÓW-CUSTOMER FINANCE DIRECTOR (J. ANGIELSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dyrektor finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dyrektor finansowy (wymagany staż - lata: 10)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe-finanse, biznes i administracja; mgr biznesu i administracji, dyplom MBA, inż. elektroniki i telekomunikacji; 10-15 lat doświadczenia; biegła znajomość języka angielskiego. Obowiązki: zarządzanie działem obsługi zobowiązań klientów zgodnie z obowiązującym systemem prawnym; rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie zabezpieczeń i ochrony danych; odpowiedzialność za wprowadzanie nowych programów oraz dokumentację techniczną; planowanie procesów finansowych i ich kontrola; codzienny kontakt z przedstawicielami T-moblie w Europie. Etat. Praca w godz: 8-17.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 10

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Adres strony pracodawcy: www.t-mobile.pl

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor finansowy