Praca DORADCA KLIENTA Siedlce ITTMEDIA telecom Marcin Lubelski

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Bezpośrednie kontakty handlowe z klientami w zakresie usług dostępu do internetu i telewizji kablowej, prezentacja oferty oraz aktywna sprzedaż, realizacja postawionych celów, aktywne poszukiwanie nowych klientów, inicjowanie i organizowanie działań promocyjnych u klientów

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Siedlce (mazowieckie)

Pracodawca: ITTMEDIA telecom Marcin Lubelski

Miejsce pracy:
08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Bezpośrednie kontakty handlowe z klientami w zakresie usług dostępu do internetu i telewizji kablowej, prezentacja oferty oraz aktywna sprzedaż, realizacja postawionych celów, aktywne poszukiwanie nowych klientów, inicjowanie i organizowanie działań promocyjnych u klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siedlce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Siedlce

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 13.09.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Doradca klienta

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku doradcy, umiejętność utrzymywania długotrwałych i dobrych relacji z klientami, samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy,umiejętność pracy pod presją czasu i sytuacji stresu, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Nazwa pracodawcy: ITTMEDIA telecom Marcin Lubelski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV i list motywacyjny nalezy wysłać na adres e-mail: praca (at) ittmedia.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Adres strony pracodawcy: www.ittmedia.pl

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.06.2016