Praca DORADCA KLIENTA Mrągowo Provident Polska S.A. -Warszawa o/Olsztyn

Miejsce pracy:
11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie klientów- obsługa klienta Mile widziane doświadczenie Rodzaj umowy: umowa o świadczenie usług System wynagrodzenia: tygodniowo-prowizyjny

Forma zatrudnienia: Umowa na czas wyk. określonej pracy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Prowizyjny

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrągowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mrągowo

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: Provident Polska S.A. -Warszawa o/Olsztyn

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Al.Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Al.Jerozolimskie

Numer budynku pracodawcy: 92

Profil działalności pracodawcy:
firma prowadzi uslugi finnasowe polegające na pożyczniau pieniędzy osobom prywatnym

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta