Praca DORADCA KLIENTA Ostrołęka kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Data publikacji: 2016-08-01

Lokalizacja: Ostrołęka (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostrołęka, powiat: m . Ostrołęka, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrołęka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m . Ostrołęka

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

11-go Listopada 68, 07-410 Ostrołęka, powiat: m . Ostrołęka, woj: mazowieckie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m . Ostrołęka

Gmina pracodawcy: Ostrołęka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrołęka

Ulica pracodawcy: 11-go Listopada

Numer budynku pracodawcy: 68

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kłodawa (wielkopolskie)

DOSTAWCA POTRAW (KIEROWCA) - do 2 200 PLN

Dostawca potrawa-obowiązki:-dowóz posiłków do klientów zleceniodawcy,-pakowanie posiłków,-telefoniczna obsługa klientów;Dyspozycyjnośc w godzinach 12-20, 20-4; około 162 h pracy;sala F
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Wrocław (dolnośląskie)

GLAZURNIK-POSADZKARZ - od 2 100 PLN

prace glazurniczo-posadzkarskie
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Zawiercie (śląskie)

APLIKANT ADWOKACKI - od 2 000 PLN

zastępstwo procesowe, opracowywanie projektów pism i umów
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, segregowanie odzieży, obsługa klienta zgodnie ze standartem firmy, rozliczanie w systemie księgowym, prace porządkowe na terenie sklepu, obsługa magazynu, obserwacja klientów w celach bezpieczeństwa, obsługa komputera, ewidencja dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-07-17 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowalne, szalowanie i stawianie ścian
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Żuromin (mazowieckie)

PRACOWNIK LEŚNY - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Bolków (dolnośląskie)

HANDLOWIEC W BRAŻNY FRYZJERSKO - KOSMETYCZNEJ - od 1 100 PLN

Sprzedaż towaru, pozyskiwanie nowych klientów, prezentowanie oferty. Kontakt z klientem arabskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Praca na wskazanym stanowisku
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA - od 4 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Warszawa (mazowieckie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

poznawanie środowiskowych potrzeb oswiatowych, kulturalnych; organizowanie zabaw, gier i wysaw; opracowywanie i wykonywanie reklamy planowanych imprez; prowadzenie zajęć z dziećmi; wspieranie twórczości amatorskiej;
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Mikołajki Pomorskie (pomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 000 PLN

obsługa automatycznej zgrzewarki do folii, sortowanie folii na maszynach
kontakt przez PUP - 2017-09-08 - Długołęka (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Układanie towaru na hali magazynowej, przyjmowanie dostaw, przygotowywanie towaru dla klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie towaru do sprzedaży,III zmiany: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 1 100 PLN

przygotowywanie pism w języku wietnamskim, prace administracyjne, obsługa korespondencji, prowadzenie spotkań Zarządu
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Jabłonowo (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKI - od 13,5 PLN

wykształcenie średnie zawodowe, 3 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, brak przeciwskazań do pracy na wysokości.Praca dotyczy obsługi koparki, konserwacji sprzętu, wykonywania prac zgodnie z harmonogramem.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Krotoszyn (wielkopolskie)

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - 997,4 PLN

Technik usług kosmetycznychstaż w godz. 10-18
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Segregacja i przygotowywanie dokumentacji do ksiegowania, archiwizacja. Wprowadzanie dokumentów do ewidencji komputerowej, obsługa programu finansowo-ksiegowego. Przygotowywanie, weryfikacja dokumentów, wstępne ksiegowanie, kontrola zgodności dokumentów z ewidencją, sporządzanie deklaracji podatkowych. Pomoc w prowadzeniu ewidencji kadrowo-płacowej - obsluga programu płacowo-kadrowego.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Bielsko-Biała (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY/CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z KOMPLETOWANIEM TOWARÓW DO WYSYŁKI - od 2 100 PLN

Czynności wg zlecenia, odpowiadanie za kompletowanie towarów do wysyłki, pakowanie, sortowanie. W okresie późniejszym mozliwość umowy o pracę.160 h pracy w miesiącu, dyspozycyjność całą dobę.Miejsce wykonywania pracy : Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 5, sala B
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawcaoferta pracy dla osób do 30 roku życiaobsługa klientów, kontrola dat przydatności, wystawianie dokumentów sprzedaży, kontrola jakości towaru
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Wiązownica (podkarpackie)

POLERNIK - od 2 000 PLN

polerowanie elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Baranowo (wielkopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 500 PLN

pakowanie warzyw
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Krupia Wólka (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. ZDALNEJ OBSŁUGI KLIENTA - od 4 500 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:- dostarczanie wsparcia dla klientów poprzez telefoniczne udzielanie odpowiedzi na ich zapytania;- przetwarzanie i zarządzanie zapytaniami klientów dotyczących produktów, promocji, zamówień, faktur, płatności, zwrotów, platform online oraz warunków i terminów.- akrualizowanie i wprowadzanie danych do systemu;- wsparcie przy wdrażaniu i realizacji planów sprzedażowych i marketingowych;- tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań podnoszących poziom satysfakcji klienta- zapewnienie poufności informacji, do których ma się dostęp ze wzlgędu na stanowisko.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Zabierzów (małopolskie)

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Częstochowa (śląskie)

ELEKTROMONTER -ELEKTRYK - od 1 850 PLN

prace instalatorskie (uzupełnienie stanowiska pracy w ramach umowy WPI 610-104/15 ART 49)
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Kornatka (małopolskie)

MONTER OPON - od 1 850 PLN

wymiana opon samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Bożków (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Dębowiec (wielkopolskie)