Praca DORADCA KLIENTA Nowy Dwór Gdański kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -kontakt pok. nr. 9 tut. PUP

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 21.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Morska 1, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowani z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Gdański

Adres strony pracodawcy: www.tesco.pl

Ulica pracodawcy: Morska

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmirealizowanie podstawy programowej
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Koniaków (śląskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Kontakt z producentami, kontarhentami oraz klientami hinduskojęzycznymi
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Łódź (łódzkie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - od 2 000 PLN

sprzątanie sal, wydawanie posiłków, pomoc w ubieraniu, WYMAGANIAUMIEJĘTNOŚĆ DOKŁĄDNEGO SPRZĄTANIA,
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

wg. zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

AUTOMATION TEST ENGINEER - do 8 800 PLN

- planowanie testów oprogramowania według określonych wymagań, - współpraca przy opracowywaniu planu i realizaowaniu złożonych testów, - znajdowanie i zgłaszanie błędów, - wymagane doświadczenie Python i Bash, - projektowanie i rozwój procesów testowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Wrocław (dolnośląskie)

CIEŚLA - do 2 240 PLN

Wykonywanie, konserwowanie, naprawa, rozbieranie konstrukcji drewnianych, czytanie rysunku technicznego;160 godzin pracy w miesiącu; 8 godzin pracy dziennie; dyspozycyjność 7:00-19:00; Sala D
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - od 2 100 PLN

Obsługa klienta, pakowanie oraz prezentacja zakupionych przez klienta towarów. Dbanie o czystość na stanowisku pracy i o estetykę miejsca sprzedaży oraz o odpoweiednią ekspozycję towru przy kasie
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Sięganów (łódzkie)

F-OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 850 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Chojnów (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

spraedaż towaru,pozyskiwanie klientów, analiza rynkuy,przygotowywanie ofert, negocjowanie warunkow sprzedazy
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Pruszków (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

Szycie odzieży wierzchniej z dzianiny
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Łódź (łódzkie)

USTAWIACZ MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 13 PLN

techniczna obsługa maszyn do obróbki drewna, kontrola stanu technicznego narzedzi, , bieżaca konserwacja obrabiare, maszyn i urzadzeń
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Samborowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

nadzorowanie administracji firmy, prowadzenie biura, pomoc przelożonemu w organizacji pracy, wystawianie faktur, przyjmowanie zamówień, wysyłka i przyjomowanie korespondencji, inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kargowa (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru do magazynu, wydawanie towaru z magazynu, rozmieszczanie i układanie towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wieluń (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

prace związane z pracą na koparko-ładowarce, prace pracownika budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wytwarzanie gotowych elementów, wiercenie, szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Witkowo (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

SZYCIE ODZIEZY
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Polkowice (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane - szalowanie stropów, roboty betoniarskie i zbrojeniowe
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Jednorożec (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Brzeg (opolskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Lębork (pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Marki (mazowieckie)

POMOC DO WYKŁADANIA TOWARÓW PRACOWNIK DZIAŁU MIĘSNEGO (UZUPEŁNIENIE PRACY INTERWENCYJNEJ) - od 1 850 PLN

wykładanie towarów, pilnowanie terminów ważności, porządki, obsługa klienta, robienie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Lubin (dolnośląskie)

SEKRETARKA ST(POWER) - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, fax, skaner, komputer, program word, exel, naile, kontakt z klientami, , pocztą, obieg dokumentów, układanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

- prace porządkowe,- prace naprawcze,- dbałość o czystość terenu wokół szkoły.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)