Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Świdnik Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Świdnik

Województwo: lubelskie

Powiat: świdnicki

Adres miejsca pracy: ul. Racławicka 34

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-09

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

OBSŁUGA MASZYNY DO CIĘCIA STRUMIENIEM WODY - od 1 850 PLN

obsługa maszyny do cięcia strumieniem wody
MAR-POL P.H.P.U. Janina Trybuszek -Strzegom - 2016-04-12 - Strzegom (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 186D- FŚW - od 2 000 PLN

zgodnie z umowąALK.IRP.6076-36/14
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Świebodzice (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-02-25 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Świdnik (lubelskie)

SPRZĄTACZKA (1/2) - 1244 - od 925 PLN

sprzątanie pracowni dydaktycznych oraz pozostałych pomieszczeń użytkowych w tym sanitariatów z wykonywaniem czynności właściwych dla stanowiska.
Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica - 2016-08-04 - Świdnica (dolnośląskie)

SEKRETARKA BIURA KOMORNIKA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Świdnica (dolnośląskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-10 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK DROGOWY - 1060 - od 1 900 PLN

wykonywanie prac przy remiontach chodników
"BUDROAD" FIRMA DROGOWA DARIUSZ WRONA - 2016-07-25 - Świdnica (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

praca w kuchni przy przyrządzaniu posiłków
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MICHAŁ TROCZYŃSKI - 2017-02-15 - Piaski Wielkie (lubelskie)

PRACOWNIK SOCJALNY/INSPEKTOR DS. REALIZACJI ŚWIADCZEŃ-100 - od 1 850 PLN

świadczenie pracy socjalnej na wyzn. mikrorejonie; analiza i ocena zjawisk społecznych (wywiady środowiskowe, indywidualny plan pomocy); współpraca z innymi instytucjami; podejmowanie działań interwencyjnych,; sprawozdawczość, rejestr świadczeń, korespondencji; opracowywanie decyzji w zakresie udzielanej pomocy; nadzór i realizacja merytoryczna usług opiekuńczych
Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie - 2016-01-21 - Żarów (dolnośląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2016-12-27 - Wisła (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

-przyjmowanie korespondencj, przyjmowanie interesantów
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 126 REF. - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Świdnica (dolnośląskie)

RECEPCJONISTKA - 1373 - od 1 850 PLN

obsługa pacjentów: rozliczanie wizyt, umawianie wizyt, odbieranie telefonów, potwierdzanie wizyt, przygotowywanie kart pacjentów
Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji i Implantologii PROXIMA Sp.partnerska Lekarze Dentyści Oleksy i Karaszewski - 2016-09-05 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W SKLEPIE - 1616 - od 1 850 PLN

TEST RYNKU PRACY
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Świdnica (dolnośląskie)

MAJSTER WYTWÓRNI WYROBÓW BETONOWYCH - 1799 - od 2 000 PLN

Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie wytwórni wyrobów betonowych zarówno od strony organizacyjnej jak i technicznej, nadzór nad jakościowym i ilościowym wykonywaniem pracy oraz nad przestrzeganiem technologii produkcji, zarządzanie obszarem produkcji i planowania, organizacja i koordynowanie prac podległych pracowników, koordynacja procesu składania zamówień i realizacji dostaw materiałów, rozliczanie produkcji, dostaw i zużycia materiałów, stałe dbanie o wysoki poziom pracy podległych pracowników oraz konsekwentne rozliczanie ich z powierzonych zadań, raportowanie kluczowych wskaźników, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
"PEBEK" SP. Z O. O. - 2015-11-25 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY FŚW - od 1 850 PLN

czyszczenie PVCwynagrodzenie - 1850zł brutto
MAFA-RECYKLING Sp. z o.o. - 2016-07-20 - Świebodzice (dolnośląskie)

ANIMATOR KULTURY - od 1 850 PLN

organizacja i prowadzenie imprez dla dzieci
INTRO Ośrodek Edukacji Muzycznej Adam Witkowicz - 2016-09-01 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 000 PLN

przygotowanie i sprzedaż posiłków w Mc Donald's w Strzegomiu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Strzegom (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

malowanie, murowanie, ocieplanie budynków, układanie glazury i terakoty
P.W. "C O R A X" Józef Kruk - 2016-04-27 - Świdnik (lubelskie)

Kierownik Elektromarketu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacja planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-03-15 - Nowogard (zachodniopomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Świdnica (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-04-26 - Kępno (wielkopolskie)

APLIKANT - 1688 - od 2 000 PLN

ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych, czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego, a także kontrola publicznego transportu zbiorowego w zakresie określonym stosownymi przepisami, współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli, pomoc w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń, zabezpieczenie miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem przed dostępem osób postronnych lub zniszczeniem śladów i dowodów, do momentu przybycia właściwych służb, a także ustalenie, w miarę możliwości, świadków zdarzenia, ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej, współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych, doprowadzanie osób nietrzeźwych do izby wytrzeźwień lub miejsca ich zamieszkania, jeżeli osoby te zachowaniem swoim dają powód do zgorszenia w miejscu publicznym, znajdują się w okolicznościach zagrażających ich życiu lub zdrowiu albo zagrażają życiu i zdrowiu innych osób, informowanie społeczności lokalnej o stanie i rodzajach zagrożeń, a także inicjowanie i uczestnictwo w działaniach mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi, konwojowanie dokumentów, przedmiotów wartościowych lub wartości pieniężnych dla potrzeb miasta
Straż Miejska w Świdnicy - 2016-10-17 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA MAŁEJ GASTRONOMII FŚW - od 1 850 PLN

obsługa klienta w zakresie sprzedaży lodów, gofrów, dań fast-food itp.
BONSAI Mariola Jarosz - 2016-06-08 - Świebodzice (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-04-19 - Podkowa Leśna (mazowieckie)

Media Expert - 2016-08-09 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Ruda Śląska (śląskie)