Praca DORADCA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedaż produktów finansowych, pozyskiwanie nowych klientaów, analiza potrzeb oraz przygotowanie oferty produktowej dla klientaów, obsługa posprzedażowa klientów, realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych, budowanie długofalowej współpracy z klientami

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż produktów finansowych, pozyskiwanie nowych klientaów, analiza potrzeb oraz przygotowanie oferty produktowej dla klientaów, obsługa posprzedażowa klientów, realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych, budowanie długofalowej współpracy z klientami

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, wymagana komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015