Praca DORADCA FINANSOWY Legionowo Stefczyk Finanse Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. Sp. Komandytowo-Akcyjna

Piłsudskiego 25, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów w zakresie operacji gotówkowych i bezgotówkowych, aktywna sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 100 - 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legionowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Legionowo

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 100 - 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży.

Nazwa pracodawcy:
Stefczyk Finanse Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. Sp. Komandytowo-Akcyjna

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Nazwisko osoby zgłaszającej: Magdalena Krejner

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.03.2016