Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Brzeg Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Brzeg

Województwo: opolskie

Powiat: brzeski

Adres miejsca pracy: ul. Słowackiego 31 (Pasaż Słowackiego)

Data dodania ogłoszenia: 2016-07-11

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-04-19 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-08-01 - Kraków (małopolskie)

Pracownik działu Helpdesk - -

Media Expert Bieżące wsparcie techniczne (Helpdesk) użytkowników systemów informatycznych - pierwsza linia wsparcia.
Obsługa i administracja systemu do zarządzania incydentami i zarządzania problemami (codzienna administracja systemem OTRS - (Open-source Ticket Request System) oraz koordynacja zgłoszeń.
Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów w przypadku eskalacji przeniesienie do innej grupy wsparcia.
Monitorowanie i koordynacja działań naprawczych.
Udzielanie informacji użytkownikom o statusie zgłoszeń i postępie ich realizacji.
Instalacja, reinstalacja, aktualizacja, konfiguracja oraz naprawa sprzętu.
Diagnoza i naprawa usterek systemów komputerowych oraz aplikacji.
Pełnienie wsparcia technicznego dla pracowników Centrum Dystrybucji/Centrali bezpośrednio, telefonicznie - I linia wsparcia.
Przygotowanie sprzętu dla nowych pracowników.
Wykonywanie podstawowych prac administracyjnych na systemach i serwerach IT.
Współpraca w zakresie administracji systemowej z Działem Infrastruktury.
Wykonywanie prac nad infrastrukturą IT, instalacja i wdrażanie nowego oprogramowania oraz sprzętu.
Media Expert - 2015-11-26 - Łódź (łódzkie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Pokojowa w DPS
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Grodków (opolskie)

TECHNIK LOGISTYK - 997,4 PLN

Technik logistyk
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Grodków (opolskie)

Media Expert - 2016-04-26 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

POZOSTALI ELEKTRYCY BUDOWLANI I POKREWNI - 997,4 PLN

Pomocnik elektryka
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Grodków (opolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Brzeg (opolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu
benefit w postaci karty multisport
Media Expert - 2016-02-10 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Łuków (lubelskie)

INKASENT - od 2 600 PLN

Pobieranie i rozliczanie opłat za przejazd autostradą. Obsługa klienta.
Kapsch Road Services - 2016-12-16 - Kolnica (opolskie)

Programista - -

Media Expert tworzenie, rozbudowa i wdrażanie narzędzi dla klienta wewnętrznego
tworzenie dokumentacji systemów

Media Expert - 2015-10-07 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIURA - od 2 500 PLN

prowadzenie prac biurowych, kontakt z kontrahentami z Niemiec
GREDAR S.C. - 2015-12-10 - Brzeg (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Brzeg (opolskie)

Specjalista ds. Personalnych - -

Media Expert kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników
prowadzenie akt osobowych pracowników
rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy
rachuba płac
sporządzanie list płac oraz umów cywilnoprawnych
przygotowywanie umów o pracę, wypowiedzeń, aneksów, zaświadczeń, itp. dla pracowników
prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów oraz zwolnień lekarskich
rozliczanie pracowników pod kątem ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
Media Expert - 2016-11-14 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-17 - Zgierz (łódzkie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

Piekarz
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łosiów (opolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 5 000 - 6 000 PLN

Transport międzynarodowy towarów
USŁUGI TRANSPORTOWE - JACEK DUDA - 2016-11-23 - Bielcza (małopolskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY STOLARKI OKIENNEJ - od 1 850 PLN

Podtrzymywanie długotrwałych kontaktów z klientami, utrzymywanie i rozwijanie dotychczasowej bazy klientów, sprzedaż.
P.H.U. "MARK" sp. z o.o. - 2016-04-05 - Brzesko (małopolskie)

Media Expert - 2016-09-13 - Łuków (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Lipki (opolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, donoszenie materiałów, robienie zaprawy, malowanie, usuwanie starej nawierzchni, układanie cegieł, gruntowanie, montowanie ścianek. Praca na terenie całego kraju. Oferta pracy skierowana dla osób do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Brzesko (małopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-04-07 - Zawiercie (śląskie)

Media Expert - 2015-10-29 - Stargard (zachodniopomorskie)

KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Kasjer- sprzedawca
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Brzeg (opolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Prace administarcyjne w biurze
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Brzeg (opolskie)

Media Expert - 2016-11-30 - Grójec (mazowieckie)

Media Expert - 2016-06-22 - Oława (dolnośląskie)

PIELĘGNIARKA (O) - do 1 850 PLN

praca w hospicjum stacjonarnym i zakładzie opiekuńczo-leczniczym
POWIATOWY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY W BRZESKU - 2016-02-25 - Brzesko (małopolskie)

Media Expert - 2016-06-14 - Żnin (kujawsko-pomorskie)