Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Brzeg Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Brzeg

Województwo: opolskie

Powiat: brzeski

Adres miejsca pracy: ul. Słowackiego 31 (Pasaż Słowackiego)

Data dodania ogłoszenia: 2016-07-11

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 750 PLN

Sprzedaż stolarki drzwiowej i podłóg. Opieka nad istniejącą siecią odbiorców hurtowych oraz jej rozbudowa.
P.H.U. "MARK" sp. z o.o. - 2015-11-26 - Brzesko (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, Wydawanie towarów, pakowanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Gnojnik (małopolskie)

MAGAZYNIER - do 2 350 PLN

Przyjmowanie dostaw - sprawdzanie z dokumentacją, wydawanie towarów, dbanie o porządek na magazynie.
"SADLEY" Stanisława Sadlej - 2016-04-21 - Brzesko (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Lewin Brzeski (opolskie)

KUCHARZ-MAŁEJ GASTRONOMI - 997,4 PLN

Kucharz-małej gastronomi
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Brzeg (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Transport towarów na terenie Unii Europejskiej- asortyment spożywczy (żywność)
K&T Transport - 2016-03-08 - Przylesie Dolne (opolskie)

KRAWIEC - od 2 400 PLN

Szycie bluzek damskich.
ZAKŁAD PRODUKCJI ODZIEŻY "MAJKA" - 2016-10-28 - Brzeg (opolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-08-04 - Pińczów (świętokrzyskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY, POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowaniu i wydawaniu posiłków, estetyka i higiena pracy
Catering Kantyny,Wrocław - 2016-08-18 - Skarbimierz (opolskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Przygotowanie i prowadzenie zajęć językowych z dziećmi. Praca w godz.12:00- 18:00.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Brzesko (małopolskie)

Media Expert - 2016-04-29 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-04-29 - Nisko (podkarpackie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-12 - Głuchołazy (opolskie)

Media Expert - 2016-08-23 - Starogard Gdański (pomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Grodków (opolskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Września (wielkopolskie)

MERCHANDISER - od 12 PLN

weryfikacja zwrotu jakościowo i ilościowo
kontakt przez OHP - 2016-04-22 - Brzeg (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kantorowice (opolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO ZAKUWANIA WĘŻY (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - do 1 850 PLN

Zakuwanie, naprawa oraz regeneracja węży hydraulicznych pneumatycznych do kllimatyzacji oraz sprzedaż produktów na portalach internetowych w kraju i zagranicą.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Brzesko (małopolskie)

PRAKTYKANT NA STANOWISKU EGZEKUCJI ADMINISTRACYJNEJ - nieodpłatny

1) Sporządzanie projektów pism m.in: zawiadomień o prowadzonym postepowaniu egzekucyjnym do zobowiązanych,2) Przygotowywanie zestawień zaległości objetych tytułami wykonawczymi,3) Wprowadzanie danych z tytułów wykonawczych do systemu EGAPOLTAX,4) Obsługa kancelaryjno - biurowa komórki organizacyjnej,5) Przygotowywanie dokumentów w celu przekazania ich do biblioteki akt bieżących lub archiwum zakładowego.
IZBA SKARBOWA W KRAKOWIE - 2016-05-02 - Brzesko (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Brzeg (opolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-01-07 - Kielce (świętokrzyskie)

Pracownik działu Helpdesk - -

Media Expert Bieżące wsparcie techniczne (Helpdesk) użytkowników systemów informatycznych - pierwsza linia wsparcia.
Obsługa i administracja systemu do zarządzania incydentami i zarządzania problemami (codzienna administracja systemem OTRS - (Open-source Ticket Request System) oraz koordynacja zgłoszeń.
Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów w przypadku eskalacji przeniesienie do innej grupy wsparcia.
Monitorowanie i koordynacja działań naprawczych.
Udzielanie informacji użytkownikom o statusie zgłoszeń i postępie ich realizacji.
Instalacja, reinstalacja, aktualizacja, konfiguracja oraz naprawa sprzętu.
Diagnoza i naprawa usterek systemów komputerowych oraz aplikacji.
Pełnienie wsparcia technicznego dla pracowników Centrum Dystrybucji/Centrali bezpośrednio, telefonicznie - I linia wsparcia.
Przygotowanie sprzętu dla nowych pracowników.
Wykonywanie podstawowych prac administracyjnych na systemach i serwerach IT.
Współpraca w zakresie administracji systemowej z Działem Infrastruktury.
Wykonywanie prac nad infrastrukturą IT, instalacja i wdrażanie nowego oprogramowania oraz sprzętu.
Media Expert - 2015-11-26 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Bieżąca obsługa klienta, sporządzanie ofert handlowych, planowanie rozkroju szkła, produkcji, montaży. Koordynowanie oraz egzekwowanie harmonogramu prac produkcji.
Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna "SZKŁO-PLAST" - 2016-01-19 - Brzesko (małopolskie)

Media Expert - 2016-02-15 - Wałcz (zachodniopomorskie)

REFERENT DS.KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Referent dsa.ksiegowości
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Żłobizna (opolskie)

Media Expert - 2016-02-29 - Namysłów (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed