Praca DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI Katowice kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Wynagrodzenie: do 2 057 PLN

Zakres obowiązków: pozyskiwanie ofert, obsługa klienta, doradztwo

Data publikacji: 2016-06-21

Lokalizacja: Katowice (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 057 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1500 zł netto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Katowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Katowice

Zawód: doradca do spraw rynku nieruchomości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 057 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat B

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: mile widziane doświadczenie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: możliwość przeszkolenia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca do spraw rynku nieruchomości

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.06.2016