Praca DORADCA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Do zakresu obowiązków nalezeć będzie obsługa kasy, obsługa terminala, obsługa belownicy, obsługa klienta

Data publikacji: 2016-02-26

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Do zakresu obowiązków nalezeć będzie obsługa kasy, obsługa terminala, obsługa belownicy, obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY / PROJEKTANT - 997,4 PLN

Obsługa programów graficznych, obsługa maszyny water jet.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Łabuńki Pierwsze (lubelskie)

ASYSTENT PREZESA ZARZĄDU - 997,4 PLN

praca biurowa, wspomaganie zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych, dbanie o wizerunek i wygląd biura oraz zapewnienie jego prawidłowego funkcjonowania, asystowanie i pomoc w działalności zarządu
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Łosice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

obsługa klienta, ekspozycja towarów, dbanie o czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Wysoka (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Lębork (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca w sieci sklepów Żabka - oferta w ramach prac interwencyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Nowy Sącz (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

- sprzedaż produktów- obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Międzychód (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Grójec (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze w piekarni
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Jabłonka (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Słupca (wielkopolskie)

POMOC MECHANIKA STAZ RPO WM - 997,4 PLN

gfghgfhg
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Piaseczno (mazowieckie)

SZWACZKA / KRAWCOWA - od 2 500 PLN

Szycie sukien ślubnych
Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek - 2017-01-04 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER ( 121 S) - 997,4 PLN

staż - obsługa programu magazynowego, obługa interesanta, utrzymywanie porządku na magazynie
kontakt przez PUP - 2017-06-04 - Otwock (mazowieckie)

OPERATOR MASZYNY DO PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

produkcja gałęzi choinkowych, oplatanie wyprodukowanych gałęzi
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Koziegłowy (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 2 000 PLN

cięcie na wielopile i na pile taśmowej
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Libusza (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi lub chińskimi
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI LAKIERNICY - 997,4 PLN

Obsługa maszyny do mieszania farb i lakierów, obsługa wagi elektronicznej, obsługa maszyny do nabijania lakierów w spray, nauka komputerowego programu deber do dorabiania lekierów, zapoznanie się z asortymentem pigmentów i bazowych farb - zamawianie produktów i pojemników do farb, dopasowywanie kolorów lakierów z klientami, dorabianie zamówionych farb i lakierów, księgowanie faktur zakupu produktów, sprzedaż wykonanego towaru.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kłobuck (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

program
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Krasnystaw (lubelskie)

DOJARZ - od 1 000 PLN

Dój krów i higiena na stanowisku udojowym.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Karwie (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 500 PLN

prace porządkowe oraz prace naprawcze w budynku i wokół budynkupraca w godz.8-15
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY WYDZ. DS. OCHR. INF. W BIU. OCHR. INF I BEZPI. ST(FP) - 997,4 PLN

aktualizacja elektrtonicznej bazy oświadczeńskanowanie i porzadkowanie oświadczeń pracowników dotyczących ochriny danych osobowychpomoc przy prowadzeniu dokumentacjji zbiorów danych osobowychpomoc prz nadawaniu upoważnień do przetwarzania danych osobowychaktualizacja wykazu zbiorów danych osobowychskanowanie części jawnej oświadczeń majątkowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Łódź (łódzkie)

BRYGADZISTA NA HALI UPRAWNEJ - od 2 000 PLN

zarządzanie grupą osób, planowanie im pracy, rozdysponowanie stanowisk pracy, kontrola pracowników
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Miedźna (śląskie)

POMOCNIK HYDRAULIKA - od 2 000 PLN

Praca przy wykonywaniu instalacji sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Lubatowa (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Sędzisław (dolnośląskie)

MONTAŻ I KONSERWACJA MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

montaż elektryczny układów i urządzeń elektrycznych, montaż mechaniczny urządzeń elektrycznych, instalacja urządzeń elektrycznych, konserwacja instalacji i urzadzeń elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Tarnowskie Góry (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowedoświadczenie w zawodzieprofil IIart. 49
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Cieszyn (wielkopolskie)

ASYSTENT ARCHITEKTA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy. Oferta dla osób do 30r.ż.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Zabrze (śląskie)