Praca DORADCA Gdynia Usługi Ubezpieczeniowe Andrzej Karczmarczyk

Stanowisko: DORADCA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie Klientów i analiza potrzeb Klientów, Przygotowanie i prezentacja oferty produktowej, Promowanie usług firmy i kreowanie wizerunku firmy. Obsługa systemów informatycznych i baz danych

Data publikacji: 2016-07-20

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

Pracodawca: Usługi Ubezpieczeniowe Andrzej Karczmarczyk

Żwirki i Wigury 9/2, 81-393 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie Klientów i analiza potrzeb Klientów, Przygotowanie i prezentacja oferty produktowej, Promowanie usług firmy i kreowanie wizerunku firmy. Obsługa systemów informatycznych i baz danych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 0

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2 000 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Prowizyjny

Nazwa stanowiska: DORADCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: administrowanie bazą danych

Nazwa pracodawcy: Usługi Ubezpieczeniowe Andrzej Karczmarczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Godebskiego 7, 81-134 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Godebskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.07.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK RESTAURACJI - do 2 250 PLN

Praca na obszarze produkcji: przygotowywanie kanapek, sałatek. Praca na obszarze sprzedaży: przygotowanie napojów i deserów. Obsługa kasowa Gości i wydawanie im zamówień. Prace magazynowe - donoszenie produktów na obszar produkcji. Prace porządkowe. Utrzymywanie w czystości pomieszczeń i sprzętów.
Jacek Chodakowski - 2017-04-18 - Gdynia (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Pomoc w pracach magazynowych. Obsługa wózka widłowego.
RUBO-SERWIS SP. Z O.O. - 2016-10-14 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Gdynia (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - do 2 000 PLN

obsługa sprzętu biurowego, wystawianie faktur, obsługa poczty, kosztorysowanie prac, wykonywanie grafik
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Gdynia (pomorskie)

INTROLIGATOR GALENTERYJNY - od 1 850 PLN

Prace manualne, zdobienie kartek okazjonalnych, pakowanie.
Solutions Polska - 2016-12-22 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA KAT. C - od 3 000 PLN

Dostarczanie towaru do klientów.
IGLOTEX Dystrybucja Sp. z o.o. - 2016-06-20 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 12,5 PLN

LICZENIE TOWARU ZA POMOCĄ SKANERA
kontakt przez OHP - 2016-06-22 - Gdynia (pomorskie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Gdynia (pomorskie)

MONTER NAPĘDÓW DO BRAM - od 1 850 PLN

Montaż napędów do bram, serwis, naprawa oraz umiejętność spawania.
P.H.U. ELSERW Elżbieta Michalska - 2016-06-08 - Gdynia (pomorskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 10 PLN

Utrzymywanie czystości: apartamentów , kwater oraz obiektów biurowych.
EXPRESS CLEAN - 2016-09-15 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK DOZORU - od 2 000 PLN

Brak danych
Igielski Ochrona IGIELPOL Krzysztof Igielski - 2017-01-23 - Gdynia (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie potraw kuchni chińskiej.
"BEN-POL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-10 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK TECHNIKA SCENICZNEGO - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-wykonywaniu montaży ośweitnelnia scenicznego-wykonywaniu montaży dekoracji
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Obsługa biura i urządzeń biurowych (komputer, drukarka, skaner, kserokopiarka).2. Sporządzanie dokumentów firmowych, raportów, zestawień, dokumentów handlowych.3. Obsługa klienta, utrzymywanie kontaktów z klientami firmy, działanie na rzecz pozyskanie klientów.4. Obsługa edytora tekstu i arkuszy kalkulacyjnych.5. Prace archiwizacyjne i porządkowanie danych.6. Wykonywanie zadań związanych z przyjmowaniem lekkich towarów do magazynu, przechowywaniem składowanego towaru, z zachowaniem przyjętego systemu identyfikacji towarów.7. Bieżące monitorowanie zapasów magazynowych z uwzględnieniem asortymentu oraz terminów realizacji zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gdynia (pomorskie)

FLORYSTA - SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

Sprzedaż i komponowanie bukietów, kwiatów ciętych. Dekorowanie kwiatów doniczkowych.
Kwiaciarnia "IMBIR" - 2017-04-28 - Gdynia (pomorskie)

POKOJOWA - od 13 PLN

Sprzątanie pokoi, łazienek, kuchni, korytarzy, zamiana pościeli, prasowanie, obsługa pralki-prania.
"EWA" Paulina Kacprzak - 2017-02-08 - Gdynia (pomorskie)

ZBROJARZ - od 2 080 PLN

Czynności związane z przygotowaniem, obróbką, stosowaniem stalowych szkieletów zbrojeniowych (wykonanie 4500 kg zbrojeń)
WORK IN DARIUSZ WOJTOWICZ (kraz 12244) - 2017-06-08 - Gdynia (pomorskie)

Sprzątanie obiektu
"KODMOS" SP. z o.o. - 2016-03-22 - Gdynia (pomorskie)

MISTRZ DO SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO. - od 3 000 PLN

Rozliczenie szkód. Zarządzanie serwisem.Rozliczanie zakładu mechanicznego, doświadczenie w branży samochodowej
Autoryzowana Stacja Obsługi Nr. 11 Sp. z o.o. - 2017-02-14 - Gdynia (pomorskie)

DORADCA - od 2 200 PLN

- sprzedaż produktów finansowych- aktywne pozyskiwanie klientów- obsługa kasowo-dysponencka
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Lublin (lubelskie)

EKSPEDYTOR W SKLEPIE INTERNETOWYM - 997,4 PLN

Kompleksowa obsluga zamówień do wysyłki. Obsługa sklepu internetowego. Składanie zamówień na nowe produkty. Nagrywanie próbek muzycznych.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 2 000 PLN

Przesuw osób autobusem oraz busem siedmio, osobowym (transfer turystyczne z lotniska), obsługa ruchu turystycznego w Trójmieście
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

ZGodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gdynia (pomorskie)

STANOWISKO DS. ROZLICZEŃ - 2 000 - 2 200 PLN

Zapewnienie obsługi kont płatników w zakresie rozliczeń
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Gdynia - 2017-01-13 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 600 PLN

Sprzedaż produktów
Sprzedaż Detaliczna Art. Spożywczych KAROL FOPKE - 2016-03-18 - Gdynia (pomorskie)

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI - od 1 850 PLN

Obsługa klienta inywidualnego. Porada w sprawie nieruchomości.
NORD HOUSE - 2016-09-15 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA - od 3 200 PLN

Realizacje zakupów i idostaw, obsługa dokumentów handlowych, analiza i bieżąca ocena stanów magazynowych.
Zakłady Odzieżowe Wybrzeże Gdynia - 2016-06-21 - Gdynia (pomorskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 1 850 PLN

realizacja zadań wychowawczo-dydaktycznych i opiekuńczych w powierzonej grupie dzieci
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gdynia (pomorskie)