Praca DORADCA DS. FINANSOWYCH I INWESTYCJI Ryjewo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ryjewo, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie dokumentacji finansowych i inwestycyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. FINANSOWYCH I INWESTYCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ryjewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Zawód: pozostali doradcy finansowi i inwestycyjni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wiedza w zakresie finansówProgram "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie kwidzyńskim" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 5.1. Grupę docelową stanowią : - osoby w wieku 50 lat i więcej,- kobiety, - osoby z niepełnosprawnościami, - osoby długotrwale bezrobotne, - osoby o niskich kwalifikacjach (osoba posiadająca wykształcenie na poziomie do ISCED 3 włącznie tj.: wykształcenie średnie zawodowe, ogólnokształcące, zasadnicze zawodowe oraz gimnazjalne i poniżej). Z wyłączeniem osób przed ukończeniem 30 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Ulica pracodawcy: Grudziądzka

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy: Działalność rachunkowo-księgowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali doradcy finansowi i inwestycyjni