Praca Meble-Black Red White Sp. z o.o. - oferty pracy


bezpieczne zakupy - erli.pl

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Meble-Black Red White Sp. z o.o., które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 51 ofert pracy Meble-Black Red White Sp. z o.o..

następna strona
MAGAZYNIER - 2 800 - 2 950 PLN

prace na magazynie w salonie firmowym BRW, 39-300 Mielec, ul. Szafera 33praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00Przyjmowanie dostaw towarów, wydawanie towarów, montaż mebli na ekspozycję, obsługa reklamacji, drobne prace remontowe
Meble - Black Red White Sp. z o.o. - 2020-08-04 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - do 3 400 PLN

- dbanie o stan techniczny budynku,- wykonywanie przeglądów urządzeń oraz instalacji budynków,- zapewnienie prawidłowego technicznego stanu obiektów,- przeprowadzenie napraw, usuwanie awarii,- nadzór nad pracami firm zewnętrznych,- wdrażanie usprawnień,- bieżąca realizacja zmian wdrażanych przez firmę dotycząca strony wizualnej wskazanych pomieszczeń (malowanie, tapetowanie, montaż elementów).Oferta dostępna w sali D, B. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja (at) brwsa.pl, tel.: 734 409 799 - Janusz Kaziród.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2020-07-31 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 3 200 PLN

- doskonalenie umiejętności w prawidłowym składowaniu towarów, - konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych, - bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych, - nabywanie umiejętności prowadzenia okresowych inwentaryzacji towarów, - prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami, - regularna aktualizacja wiedzy w zakresie standardów obsługi klienta, - kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja (at) brwsa.pl, tel.: 734 409 799 - Janusz Kaziród.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2020-07-31 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 2 800 - 2 950 PLN

prace na magazynie w salonie firmowym BRW, 39-300 Mielec, ul. Szafera 33praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00przyjmowanie dostaw towarów, wydawanie towarów, montaż mebli na ekspozycję, obsługa reklamacji, drobne prace remontowe
Meble - Black Red White Sp. z o.o. - 2020-03-05 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:- doskonalenie umiejętności w prawidłowym składowaniu towarów, - konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych, - bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych, - nabywanie umiejętności prowadzenia okresowych inwentaryzacji towarów, - prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami, - regularna aktualizacja wiedzy w zakresie standardów obsługi klienta, - kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja (at) brwsa.pl, tel.: 668 450 543
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2020-01-02 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

Konfekcjonowanie i przygotowywanie towaru wg specyfikacji załadunkowych;Bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych;Prowadzenie okresowych inwentaryzacji towarów;Gospodarowanie odpadami i opakowaniami;Kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia, system jednozmianowy w godz.: 10.00-18.00 od pn. do pt.
MEBLE BLACK RED WHITE SP. Z O.O - 2019-12-18 - Bielsko-Biała (śląskie)

DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA - od 1 125 PLN

obsługa klientów, sporządzanie zamówień, przyjmowanie dokumentów, wydawanie towarów
MEBLE BLACK RED WHITE SP. Z O.O. - 2019-12-05 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 600 PLN

Konfekcjonowanie i przygotowywanie towaru wg specyfikacji załadunkowych;Bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych;Prowadzenie okresowych inwentaryzacji towarów;Gospodarowanie odpadami i opakowaniami;Prace rozładunkowe (podnoszenie zgodnie z przepisami BHP)Kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia, system jednozmianowy w godz.: 10.00-20.00 od pn. do pt.Pracodawca zatrudni 2 osoby w tym 1 na 1/2 etatu.
MEBLE BLACK RED WHITE SP. Z O.O - 2019-05-29 - Bielsko-Biała (śląskie)

PROJEKTANT MEBLI - 3 000 - 3 200 PLN

- obsługa klienta- projektowanie mebli
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-12-18 - Chorzów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

- możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas obsługi klienta, - atrakcyjny sposób przedstawienia funkcjonalności i atutów mebli oraz możliwości aranżacyjnych, - dopasowywanie oferty do oczekiwań klienta, - sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności, - wykonywanie raportów z przebiegu i wyniku sprzedaży, a przy tym dbanie i współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy, - kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja (at) brwsa.pl, tel.: 734 409 799 - Joanna Mucha.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-10-04 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 3 200 PLN

- doskonalenie umiejętności w prawidłowym składowaniu towarów, - konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych, - bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych, - nabywanie umiejętności prowadzenia okresowych inwentaryzacji towarów, - prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami, - regularna aktualizacja wiedzy w zakresie standardów obsługi klienta, - kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja (at) brwsa.pl, tel.: 734 409 799 - Joanna Mucha.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-10-04 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

DORADCA-PROJEKTANT (KUCHNIE) - od 3 000 PLN

Atrakcyjne przedstawienie funkcjonalności i atutów mebli kuchennych oraz możliwości aranżacyjnych, określenie profilu klienta na podstawie rozmowy i dopasowanie oferty do jego oczekiwań, projektowanie systemów mebli kuchennych pod indywidualne potrzeby klienta, kompleksowe doradzanie w zakresie funkcjonalności sprzętu AGD i elementów wyposażenia wnętrz, sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności, wykonywanie raportów z przebiegu i wyniku sprzedaży, a przy tym dbanie i współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy, kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.
MEBLE BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-10-04 - Legnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY - od 2 900 PLN

- profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami, - wprowadzanie i potwierdzanie zamówień, kontrolowanie terminów, informowanie klientów o reliazacji zamówień, ustalanie transportów do klienta, - kompleksowa obsługa reklamacji: kontrola realizacji zgloszeń reklamacyjnych, - praca z dokumentami zakupowymi, reklamacyjnymi i logistycznymi, - kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja (at) brwsa.pl, tel.: 734-409-799 - Joanna Mucha.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-08-03 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

- doskonalenie umiejętności w prawidłowym składowaniu towarów, - konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych, - bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych, - nabywanie umiejętności prowadzenia okresowych inwentaryzacji towarów, - prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami, - regularna aktualizacja wiedzy w zakresie standardów obsługi klienta, - kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja (at) brwsa.pl, tel.: 734-409-799 - Joanna Mucha.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-08-03 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

- możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas obsługi klienta, - atrakcyjny sposób przedstawienia funkcjonalności i atutów mebli oraz możliwości aranżacyjnych, - dopasowywanie oferty do oczekiwań klienta, - sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności, - wykonywanie raportów z przebiegu i wyniku sprzedaży, a przy tym dbanie i współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy, - kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja (at) brwsa.pl, tel.: 734-409-799 - Joanna Mucha.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-08-03 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

Doskonalenie umiejętności w prawidłowym składowaniu towarów, konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych, bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych, nabywanie umiejętności prowadzenia okresowych inwentaryzacji towarów, prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami, regularna aktualizacja wiedzy w zakresie standardów obsługi klienta, kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.
MEBLE BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-06-14 - Legnica (dolnośląskie)

DORADCA-PROJEKTANT (KUCHNIE) - od 2 600 PLN

Atrakcyjne przedstawienie funkcjonalności i atutów mebli kuchennych oraz możliwości aranżacyjnych, określenie profilu klienta na podstawie rozmowy i dopasowanie oferty do jego oczekiwań, projektowanie systemów mebli kuchennych pod indywidualne potrzeby klienta, kompleksowe doradzanie w zakresie funkcjonalności sprzętu AGD i elementów wyposażenia wnętrz, sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności, wykonywanie raportów z przebiegu i wyniku sprzedaży, a przy tym dbanie i współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy, kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.
MEBLE BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-06-13 - Legnica (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 400 PLN

MOżliwość dzielenie się swoim doświadczeniem i weidzą podczas obsługi klienta. Atrakcyjne sposób przedstawienia funkcjonalności i atutów mebli oraz możliwości aranżacyjnych. Dopasowywanie oferty do oczekiwań klienta. Sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności. Wykonywanie raportów z przebiegu i wyniku sprzedaży, a przy tym dbanie i współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy. Kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.Jedna zmiana, umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-04-24 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 900 PLN

- doskonalenie umiejętności w prawidłowym składowaniu towarów, - konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych, - bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych, - nabywanie umiejętności prowadzenia okresowych inwentaryzacji towarów, - prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami, - regularna aktualizacja wiedzy w zakresie standardów obsługi klienta, - kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja (at) brwsa.pl, tel.: 734-409-799 - Joanna Mucha.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-04-04 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

sprzedaż asortymentu, obsługa klienta, doradztwo w zakresie oferowanych ptroduktów
MEBLE- BLACK RED WHITE SP. Z O.O. - 2018-03-21 - Poniatowa (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 900 PLN

- doskonalenie umiejętności w prawidłowym składowaniu towarów, - konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych, - bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych, - nabywanie umiejętności prowadzenia okresowych inwentaryzacji towarów, - prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami, - regularna aktualizacja wiedzy w zakresie standardów obsługi klienta, - kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów. Oefrta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja (at) brwsa.pl, tel.: 668 832 619 - Dorota Antosik, 539 982 864 - Dorota Kwiecień.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-02-01 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

Obsługa klienta, doradztwo w zakresie oferowanych produktów
MEBLE BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2018-01-25 - Legnica (dolnośląskie)

PROJEKTANT - od 2 800 PLN

obsługa klienta, sprzedaż asortymentu, projektowanie systemów kuchennych, obsługa zamówień i płatności, sprzedaż sprzętu AGD
Meble - Black Red White Sp. z o.o. - 2017-11-24 - Głogów (dolnośląskie)

DORADCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta, sprzedaż asortymentu, realizacja założonych celów sprzedażowych, doradztwo w zakresie oferowanych produktów
Meble - Black Red White Sp. z o.o. - 2017-11-24 - Głogów (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 500 PLN

sprzedaż asortymentu, obsługa klienta, doradztow w zakresie oferowanych ptroduktów
MEBLE- BLACK RED WHITE SP. Z O.O. - 2017-10-27 - Poniatowa (lubelskie)

PROJEKTANT STUDIA KUCHNI - od 2 000 PLN

Projektowanie systemów mebli kuchennych pod indywidualne potrzeby klienta, obsługa klientów i sprzedaż produktów na zamówienie, obsługa klientów i sprzedaż asortymentu zgodnie z przyjetymi standardami, kompleksowe doradztwo w zakresie mebli, sprzętu AGD i elementów wyposażenia kuchni, realizowanie założonych celów sprzedażowych. Wymagania: wykształcenie średnie techniczne/wyższe, staż pracy min 1 rok, doświadczenie w projektowaniu układów mebli kuchennych oraz projektowania wnętrz, umiejętność obsługi programów komputerowych z rodziny CAD/FUSION, organizacja pracy i operatywność, samodzielność i termonowość, umiejętność pracy pod presją czasu, mile widziana znajomość branży meblarskiej. System wynagradzania miesięczny, podstawa + premia. Miejsce wykonywania pracy Wejherowo.
MEBLE BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2017-10-17 - Wejherowo (pomorskie)

HH/ DORADCA - od 1 725 PLN

Obsługa Klienta i sprzedaż asortymentu zgodnie z przyjętymi standardami. Realizacja założonych celów sprzedażowych. Doradztwo w zakresie oferowanych produktów. Raportowanie przebiegu i wyniku sprzedaży. Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
"MEBLE - Black Red White" Sp. z o.o. - 2017-10-14 - Wałbrzych (dolnośląskie)

DORADCA - do 1 850 PLN

Obsługa Klienta i sprzedaż asortymentu zgodnie z przyjętymi standardami. Realizacja założonych celów sprzedażowych. Doradztwo w zakresie oferowanych produktów. Raportowanie przebiegu i wyniku sprzedaży.Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
MEBLE BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2017-10-13 - Legnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarow z magazynu, pomoc przy rozładowywaniu dostaw mebli. Montaż mebli na ekspozycje w salonie.
Meble Black Red White sp. z o.o. - 2017-08-22 - Zamość (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 300 PLN

Obsługa klientów i sprzedaż asortymentu zgodnie z przyjętymi standardami. Realizacja założonych celów sprzedażowych. Doradztwo w zakresie oferowanych produktów. Raportowanie przebiegu i wyniku sprzedaży. Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2017-08-22 - Lubartów (lubelskie)

KIEROWNIK SALONU - od 3 300 PLN

Zarządzanie salonem handlowym. Zarządzanie podległym zespołem i motywowanie pracowników do osiągania celów sprzedażowych. Organizowanie pracy własnej i podległego zespołu. Profesjonalna i kompleksowa obsługa sprzedażowa Klientów zgodnie ze standardami. Profesjonalna obsługa Klienta w zakresie płatności i zapewnianie przepływu dokumentacji finansowo-księgowej. Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe salonu i realizację celów sprzedażowych. Planowanie krótko i długoterminowe. Analiza sprzedaży podległych zespołów i poszukiwanie możliwości rozwoju. Przygotowywanie raportów okresowych. Przestrzeganie standardów i procedur.
MEBLE-BLACK RED WHITE Sp. z o.o. - 2017-08-21 - Lubartów (lubelskie)

następna strona

bezpieczne zakupy - erli.pl