Praca DEKORATOR OZDÓB CHOINKOWYCH (801OP) Józefów SILVERADO Sp.z o.o. spółka komandytowa

Stanowisko: DEKORATOR OZDÓB CHOINKOWYCH (801OP)

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: Dekorowanie ozdób choinkowych ze szkła na podstawie powierzonych wzorów, dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Data publikacji: 2016-09-13

Lokalizacja: Józefów (mazowieckie)

Pracodawca: SILVERADO Sp.z o.o. spółka komandytowa

Sienkiewicza 15, 05-410 Józefów, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Dekorowanie ozdób choinkowych ze szkła na podstawie powierzonych wzorów, dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Nazwa stanowiska: DEKORATOR OZDÓB CHOINKOWYCH (801OP)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Józefów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Józefów

Zawód: zdobnik szkła

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 12.09.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętności plastyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność pracy w zespole

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętności manualne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Punktualność, rzetelność, poczucie estetyki.DOŚWIADCZENIE 1 ROK.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: SILVERADO Sp.z o.o. spółka komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.30-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Józefów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Józefów

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Zawód wykonywany przez pracownika: zdobnik szkła