Praca CIEŚLA Mława kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
stawianie konstrukcji żelbetowych - słupy, stropy,schody. Dbanie o podstawy BHP

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: planowanie i organizacja pracy własnej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność czytania rysunku cieśielskiego oraz zbrojarskiego, gotowość do podjęcia pracy w delegacji (Poznań)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 11,6 PLN

Prace porządkowe, segregacja śmieci, obsługa specjalistycznych maszyn czyszczących, sprzątanie biur, szatni, pomieszczeń sanitarnych oraz toalet,obsługa wózków widłowych ( wywożenie śmieci, kartonów). Praca w godz. 07:00-04:00, praca również w dni wolne, co najmniej 20 godz. tyg. umowa zlecenie.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

POMOC KSIĘGOWA - do 1 850 PLN

wykonywanie prostych czynnosci ksiegowych wspomagajacych pracę ksiegowego
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wadowice (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Resko (zachodniopomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 000 PLN

badanie jakości gazu w gaśnicach przeciewpożarowych
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Jarosław (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Olkusz (małopolskie)

PAKOWACZ LINII PRODUKCYJNEJ - od 13 PLN

Pakowanie i sprawdzanie jakości towarów, odkładanie towaru w wyznaczone miejsce, utrzymanie porządku na hali.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Bieruń (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - do 1 850 PLN

Pomoc nauczycielowi w pracy, organizowanie porządku w salonach zajęć i zabaw
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, tj.: przygotowanie (polerowanie) sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, nakrywanie stołów do konsumpcji z uwzględnieniem pory dnia i składanego zamówienia oraz z wykorzystaniem elementów dekoracyjnych (np. kompozycje kwiatowe);
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Góra (dolnośląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Bukowiec (łódzkie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

1. Przygotowywanie korespondencji wysyłkowej.2. Wklejanie dowodów wpłat.3. Wypisywanie upomnień.4. Podliczanie wpłat sołtysów.5. Podliczanie dzienników obrotów podatkowych.6. Wystawianie tytułów wykonawczych oraz ich pieczętowanie.7. Wypisywanie dowodów wpłat.8. Zakładanie kart kontowych.9. Księgowanie dowodów wpłat.10. Zamykanie kont podatników.11. Przygotowywanie decyzji administracyjnych.12. Wypisywanie upomnień oraz ich pieczętowanie.13. Obsługa klienta w zakresie opłat lokalnych, zapoznanie się z zasadami naliczania opłat.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Stężyca (pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY- PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

-przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek,-prowadzenie ewidencji korespondencji wpływającej,-rozdzielanie i doręczanie korespondencji do właściwych pracowników kancelarii-uzupełnianie bazy elektronicznego systemu dokumentów-wysyłanie korespondencji oraz przesyłek- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony PPOŻ, ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, INKASOWANIE NALEŻNOŚCI, EKSPONOWANIE I UKŁADANIE TOWARU, DOKONYWANIE ZAMÓWIEŃ TOWARU I DBANIE O PORZĄDEK W SKLEPIE
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Trzcińsko-Zdrój (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Grodków (opolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

nauczyciel przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

F-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta, sprzedaż na kasie, ekspozycja towaru handlowego, utrzymanie stanowiska pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Chojnów (dolnośląskie)

GG/ POMOC KUCHENNA / DOPOSAŻENIE - FLUKTUACJA - od 1 850 PLN

oferta subsydiowana przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP W-ch O/ Walim
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Wałbrzych (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów osobowych, dostawczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kiełpino (pomorskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

WYSTAWIANIE SPRZEDAŻOWYCH FAKTUR VAT, PARAGONÓW SPRZEDAŻY, OBSŁUGA KLIENTÓW, PRZYJMOWANIE KORESPONDENCJI, PILNOWANIE TERMINOWYCH PŁATNOŚCI NALEŻNOŚCI I ZOBOWIĄZAŃ.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Opoczno (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie; Zakres obowiązków: rekrutacja pracowników; promowanie firmy na targach i giełdach pracy; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Gliwice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie klatek schodowych, biur, zamiatanie chodników, pranie dywanów i tapicerek-mycie okien i lamperii
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Naratów (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - do 1 850 PLN

Prowadzenie sekretariatu/recepcji, obsługa klientów/pacjentów, obsługa korespondencji przychodzącej, prowadzenie/archiwizacja dokumentacji i kart pacjenta, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Układanie, naprawianie, rozbieranie , wykańczanie nawierzchni brukowej
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Przeorsk (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Tczew (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 12 PLN

Umiejętność obsługi maszyn: piła ramowa, szlifierka kątowa, wiertarka. prasa krawędziowa, gilotyna do cięcia blachy.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łódź (łódzkie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie księgowości firm
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Skawa (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W PRZYSZKOLNYCH POMIESZCZENIACH, PRZESTYRZEGANIE WEWNĘTRZNYCH ZARZĄDZEŃ I REGULAMINÓW OBOWIĄZUJĄCYCH W SZKOLE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE;
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie miasta i gminy
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Tyszowce (lubelskie)