Praca BRUKARZ Słupno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słupno, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: koparko-ładowarki wszystkie typy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Motycze Poduchowne (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 2 100 PLN

utrzymanie ruchu, naprawa, remonty maszyn i urządzeń przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Sosnowiec (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy, Ustalenie i usuwanie usterek, dokonywanie wymiany płynów i filtrów, mycie i czyszczenie podzespołów.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Zakrzewo (wielkopolskie)

*SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOŻYWCZYM (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 000 PLN

obsługa klienta w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Lubin (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 088 PLN

pomoc w prowadzeniu księgowości
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (41 SEFS) - 997,4 PLN

oferta stażu do 30rż - Analiza danych, rozliczeń, umów i porozumień handlowych na podstawie wykonywanej analizy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Otwock (mazowieckie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

staż dla os. do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Ryn (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 1 080 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami pochodzenia chińskiego, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami chińskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprawozdawczość
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Jawor (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

kładzenie tynków ozdobnych oraz malowanie agregatem malarskim
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Opole (opolskie)

FRYZJER MĘSKI - 997,4 PLN

- poznanie zasad BHP,- zapoznanie się ze stanowiskiem pracy,- utrzymanie porządku na stanowisku pracy,- strzyżenie męskie klasyczne,- strzyżenie męskie fantazyjne,- strzyżenie dziecięce,- stylizacja męskiej brody,- podstawowe techniki i zadasy pielęgnacji włosa.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Świebodzin (lubuskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - OFERTA WYŁĄCZNIE DLA OSOBY ODBYWAJĄCEJ STAŻ U PRACODAWCY - od 1 600 PLN

rejestracja pacjentów,prowadzenie dokumentacji i ewidencji medycznej.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Głogów (dolnośląskie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE - od 1 750 PLN

Obsługa maszyn do utrzymania czystości
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Tuszyn (łódzkie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

przygotowanie do wykonywania czynności biurowych w zakładzie
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Wyczółki (mazowieckie)

PRACZKA - od 1 850 PLN

*pranie bielizny pościelowej*suszenie bielizny pościelowej*maglowanie bielizny pościelowej
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Gryfino (zachodniopomorskie)

INTROLIGATOR POLIGRAFICZNY - od 2 000 PLN

Składanie i sklejanie tektuwy, pakowanie i kompletowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Kobierne (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - od 3 000 PLN

NAPRAWA SAMOCHODÓW (NAPRAWY ELEKTROMECHANICZNE, MONTAŻ AKCESORIÓW, WYMIANA PŁYNÓW, FILTRÓW), KOMPLEKSOWY SERWIS SAMOCHODÓW, OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH NA WARSZTACIE WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ ZGADNIENIEŃ Z ZAKRESU NAPRAW SAMOCHODÓW, PRAWO JAZDY B, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIECV WYSYLAC NA E-MAIL; nlopinska (at) lopinski.com.pl
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków; obróbka warzyw, ryb i mięs; wydawanie potraw dla gości indywidualnych i grup;
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Grodziec (opolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

1. pomoc nauczycielowi przy dziecku w czynnościach samoobsługowych2. pomc przy organizowaniu zajęć edukacyjnych i zabaw w sali3. opieka nad dziećmi podczas zajęć, spacerów, zabaw na placu zabaw4. pomoc przy wykonywaniu pomocy dydaktycznych5. pomoc przy ogranizowaniu uroczystości przedszkolnych z udziałem dzieci6. dbanie o czystość i estetykę pomieszczeń przedszkolnych i tereny na zewnąrz przedszkola
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Kartuzy (pomorskie)

TECHNIK KSIĘGARSTWA - 997,4 PLN

technik księgarstwa, przygotowywanie do sprzedazy asortymentu księgarskiego, promowanie asortymentu księgarskiego, zaopatrywanie w asortyment księgarski, przygotowywanie ofert do sprzedaży dla firm
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Mielec (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

prezentowanie produktów i proponowanie nawiązania współpracy z firmą, roznoszenie wizytówek firmy, praca na terenie Śląska
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Sosnowiec (śląskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów i sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Świebodzin (lubuskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR APLIKACJI KOMPUTEROWYCH - 997,4 PLN

Zapewnianie przepływu informacji pochodzących z aplikacji wewnątrz firmy, instalowanie typowych aplikacji, konfigurowanie aplikacji do obsługi urządzeń peryferyjnych, testowanie poprawności instalacji aplikacji, obsługiwanie aplikacji dedykowanych dla danej firmy lub instytucji, zapewnianie bezpieczeństwa systemu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Zamość (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

odbieranie telefonów i udzielanie informacji
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Glinno (łódzkie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Stolarz maszynowy, obróbka drewna na maszynach stolarskich polegająca na cięciu, frezowaniu, składaniu elementów.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Kowale (śląskie)

Wybierz miejscowość