Praca BLACHARZ/ DEKARZ Siodło Dach - Pol Artur Sikora

Miejsce pracy:
05-332 Siodło 41, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Blacharstwo i dekarstwo.Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku blacharz i dekarz.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ/ DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siodło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Siennica

Zawód: blacharz budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Blacharz budowlany (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Dach - Pol Artur Sikora

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt po wcześniejszym umówieniu tel.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 18-20

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Siennica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siodło

Numer budynku pracodawcy: 41

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz budowlany