Praca BLACHARZ -LAKIERNIK Jasło kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ -LAKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jasielski

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.01.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Rynek 18, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jasielski

Gmina pracodawcy: Jasło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jasło

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych,

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy