Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Sztum Zakład Karny w Sztumie

Nowowiejskiego 14, 82-400 Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sztum

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sztumski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sztum

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

Nazwa pracodawcy: Zakład Karny w Sztumie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: sztumski

Gmina pracodawcy: Sztum

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sztum

Ulica pracodawcy: Nowowiejskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*

Podobne oferty pracy

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

Asystentka stomatologiczna
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Warta (łódzkie)

MECHANIK - od 2 000 PLN

naprawa maszyn i urządzeń rolniczych, podstawowa naprawa samochodów
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "AGRO-BIS" RYSZARD RYGIELSKI - 2016-06-21 - Mikołajki Pomorskie (pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

pomoc w utrzymaniu czystości w gabinecie, asysta przy zabiegach, prowadzenie zapisów i kartotek.
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Magdalena Sukiennicka - 2016-09-12 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie potraw, wydawanie dań i ich dekoracja, właściwe przechowywanie produktów, układanie menu
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Sztum (pomorskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ - 997,4 PLN

wykonywanie prac porządkowych w pokojach dla gości i pomieszczeniach ogólnododstępnych, zgłaszanei usterek w pokojach hotelowych i obiekcie, zgłaszanie uwag i życzeń gości, wymaina pościeli i ręczników
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Czernin (pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 13 PLN

przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty, kompletowanie wyrobów medycznych stosowanych do zabiegów stomatologicznych, przygotowywanie pacjentów do zabiegów stomatologicznych, współpraca z lekarzem dentystą w czasie wykonywania zabiegów stomatologicznych
GABINET DENTYSTYCZNY Lucyna Walica - 2017-01-17 - Głębowice (małopolskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 2 000 PLN

Organizacja gabinetu, asysta przy fotelu, rejestracja.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Garwolin (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW - od 2 000 PLN

grafik
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Sztum (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dzierzgoń (pomorskie)

KELNER - od 925 PLN

obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Czernin (pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA* - 1 850 - 1 900 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac zbrojarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Stary Dzierzgoń (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

budowanie rynku, organizowanie sprzedaży profesjonalnej chemii gospodarczej i motoryzacyjnej, utrzymanie kontaktu
Sklepy "Creo" Jan Dobosz Sztum - 2017-02-21 - Sztum (pomorskie)

TECHNIK MASAŻYSTA - od 1 850 PLN

wykonywanie masaży
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sztum (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

pomoc przy tankowaniu, dbałość i powierzony sprzęt, utrzymanie czystości
PHU Edwin Talaśka - 2016-09-23 - Sztum (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - SPRZĄTACZKA - od 2 190 PLN

Zapewnienie porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych oraz na obszarach produkcyjnych, zgodnie z obowiązującym planem mycia, czyszczenia i dezynfekcji.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Sztum (pomorskie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 1 850 PLN

inspektor bhp
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Dzierzgoń (pomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej
"BAZALT" Sp. z o. o. Waplewo Wielkie - 2016-08-05 - Waplewo Wielkie (pomorskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 3 070 PLN

sprzedaż towarów, przyjmowanie dostaw, ekspozycja towarów
Hurtownia Elektryczna "EDISON" HURT-DETAL Piotr Socha Sztum - 2016-06-07 - Sztum (pomorskie)

WAGOWY - 997,4 PLN

ważenie kruszywa, wypełnianie druków w-z, zgłaszanie wszelkich usterek w działaniu wagi
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Dzierzgoń (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

DOBIERANIE I USTAWIANIE PARAMETRÓW WTRYSKUD ETALU, MOCOWANIE NARZĘDZI, FORM, PRZYRZĄDÓW I UCHWYTÓW NA OBRABIARKACH, DOBÓR ODPOWIEDNIEGO SUROWCA
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Sztum (pomorskie)

POZOSTALI KUCHARZE - od 1 850 PLN

Pomoc w przygptowywaniu posiłków, wstępna obróbka warzyw i owoców, estetyczne wydawanie posiłków, podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Dzierzgoń (pomorskie)

TELEMONTER - od 1 850 PLN

montaż sieci telekomunikacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gościszewo (pomorskie)

ROLNIK - 997,4 PLN

naprawa i konserwacja sprzętu rolniczego, pomoc przy zasiewach i ich zbiorze oraz składowaniu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Dzierzgoń (pomorskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
FILA Polska Fabryka Wodomierzy i Ciepłomierzy Antoni Fila - 2017-01-12 - Sztum (pomorskie)

KONSERWATOR / MECHANIK - od 3 200 PLN

obsługa maszyn rolniczych, naprawy i remonty obiektów budowlanych
Stajnia ISKRA Jakub Gossa Sztumskie Pole - 2016-09-30 - Sztumskie Pole (pomorskie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI - 997,4 PLN

przyjecie towarów do amagzynu; segregowanie twoarów według odbiorców; wydawanie towaru; ustalanie stanu magazynu;
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Gościszewo (pomorskie)

POZOSTALI GOSPODARZE BUDYNKÓW - 997,4 PLN

wykonywanie drobnych prac konserwatorskich budynku, otwieranie i zamykanie bramy, utrzymywanie w czystosci terenu wokół budynków, zgłaszanie wszelkich usterek
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Stare Miasto (pomorskie)

PRZYGOTOWANIE STANOWISKA PRACY LEKARZA STOMATOLOGA, STERYLIZACJA, PRACA NA 4 RĘCE Z LEKARZEM PRZY ZABIEGACH, OBSŁUGA PACJETÓW W JĘZYKACH OBCYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE, PREFEROWANE WYŻSZE, UMIEJETNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, KSIĄŻECZKA Z DROWIA DO CELÓ SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, SZCZEPIENIE WZW, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE 2 LATA, ZNAJMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO W STOPNIU DOBRYM
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)