Praca ASYSTENTKA HANDLOWA Płock BUDMAT AUTO Sp. z o.o.

Bielska 67, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń i finansowania, potwierdzone dedykowanymi certyfikatami, wiedza i doświadczenie z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, kredytów i leasingów, biegła znajomość programów MS Office, w szczególności Excel i Word, wysokich umiejętności analitycznych i interpersonalnych, komunikatywność, sprawna obsługa urządzeń biurowych, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850,00 + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA HANDLOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Specjalista do spraw sprzedaży (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programu Word

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa programu Excel

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane min. 2 - letnie doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń i finansowania potwierdzone certyfikatami.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: BUDMAT AUTO Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Bielska

Numer budynku pracodawcy: 67

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż i naprawy samochodów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży