Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Lublin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
pomoc głownemu ksiegowemu, wprowadzanie do systemu zadekretowanych dokumentów, sprawdzanie dokumentów, zapisów kont archiwizacja dokumentów, przygotowanie korespondencji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 08.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane osoby z podstawową wiedzą o ksiegowości np: zestawianie faktur, opisywanie, korekta faktury cz y nota korygująca

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Mełgiewska

Numer budynku pracodawcy: 11c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STYLISTA - od 1 750 PLN

Wykonywanie makijażu odpowiedniego do typu urody, koloru oczu i włosów na podstawie analizy kolorystycznej, dobór kosmetyków do makijażu i ich odpowiednie zestawienie, dobór fryzury i koloru włosów do twarzy i typu urody, doradzanie klientom stylu ubiorów: ich długości, kroju, fasonu, dobieranie stroju, fryzury i makijażu do sylwetki klienta, okoliczności oraz okazji ich prezentowania, przeprowadzanie analizy kolorystycznej typu urody, rodzaju cery, wad skóry twarzy i sylwetki w celu wykonania odpowiedniego makijażu, doboru ubrań, dodatków itp., wykonywanie zamówień dla kontrahentów z Rosji oraz Ukrainy, współpraca z projektantami mody, fotografami lub operatorami filmowymi w przypadku prezentowania klienta w środkach masowego przekazu
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

KONSTRUKTOR - od 2 000 PLN

opracowywanie dokumnetacji konstrukcyjnej, poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych, praca na oprogramowaniu CAD, projektowanie maszyn i narzędzi.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Pracve biurowe - ubezpieczenia.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Zajączki (wielkopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2015-01-26 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

przygotowanie i lakierowanie pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNEJ - od 1 000 PLN

posługiwanie się dokumentacją projektową oraz planami sytuacyjnymi sieci wodociągowych i sieci kanalizacyjnych; roboty związane z budową sieci wodociągowych i sieci kanalizacyjnych; korzystanie z obowiązujących źródeł informacji, wykonywanie zamówień dla klientów zagranicznych
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Kazanów (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża mała gastronomia. Zakres obowiązków, obieranie warzyw, odgrzewanie gotowych potraw, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie i dokładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Tychy (śląskie)

OPERATOR MASZYNY - 997,4 PLN

obsługa maszyn do wytwarzania opakowań z tektury i inne czynnosci zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Staniątki (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

- prace porzadkowe i naprawcze- prace konserwacyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Sporządzanie różnego rodzaju potraw.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Pacanów (świętokrzyskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace murarskie, ogólnobudowlane, prace na wysokościach; doświadczenie jako murarz
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Rozmierz (opolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Bemowo Piskie (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZYGOTOWANIA DANYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 20 PLN

rozwijanie sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert, kontakt z klientami i kontrahentami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Pokojowa
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

toczenie w drewnie, wytaczanie kołków
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

1970U - KURIER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Radom (mazowieckie)

TECHNIK ARCHIWISTA - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Gruta (kujawsko-pomorskie)

WOŹNY - od 2 100 PLN

drobne prace remontowe, wykonywanie prac awaryjnych na terenie szkoły (napraw elektrycznych, urządzeń sanitarnych i hydraulicznych)
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Trzcianka (wielkopolskie)

DYREKTOR D/S FINANSOWO-KADROWYCH - od 3 000 PLN

obsługa kadrowo - finansowa pracowników, rekrutacja i szkolenie pracowników, wyjazdy na Białoruś i Ukrainę
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Marki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej,- zamawianie towaru,- wyliczanie cen i metkowanie towaru,- obsługa urządzen będących w wyposażeniu sklepu,- utrzymywanie porządku i czystości w miejscu odbywania stażu.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Ozorków (łódzkie)

REFERENT + ST PO WER - 997,4 PLN

- pomoc przy organizacji akcji i kampanii PCK,- pozyskiwanie klientów - kursy pierwszej pomocy,- kontakt z partnerami.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Łódź (łódzkie)

LEKARZ WETERYNARII - 997,4 PLN

przyjmowanie i diagnozowanie pacjentów, uzupełnianie dokumentacji medycznej, asystowanie w zabiegach operacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Błonie (mazowieckie)

WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH, WSPARCIA DZIENNEGO, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH ORAZ INSTYTUCJACH PIECZY ZASTĘPCZEJ - od 2 400 PLN

organizowanie pracy w grupie wychowawczej, indywidualna praca z dzieckiem i realuizacja zadań wynikajacych z indywidualnego planu pomocy dziecku, utrzymywanie stałego kontaktu z rodzina dziecka, prowadzenie karty pobytu dziecka oraz karty udziału w zajęciach specjalistycznych z opisem ich przebiegu, tworzenie środowiska zapewniajacego wychowankom prawidłowy rozwój fizyczny i psychicznyora zopieke wychowawczą, współtworzenie życia codziennego wychowankom...
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Przybysławice (lubelskie)