Praca ASYSTENT(KA) DYREKTORA GRAFICZNEGO MULTIMEDIÓW Grodzisk Mazowiecki VENI VIDI VICI Cezary Szydłowski

Stanowisko: ASYSTENT(KA) DYREKTORA GRAFICZNEGO MULTIMEDIÓW

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa komputera i programów: JDK, SQL DEVELOPER, ADOBE PHOTOSHOP, VISUAL STUDIO. Asystowanie we wdrażaniu oprogramowania, odbieranie telefonów, przyjmowanie zleceń, obsługa urządzeń biurowych. Asystowanie w wydarzeniach realizowanych przez firmę na rzecz klienta w promocji jego marki.

Data publikacji: 2015-12-30

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

Pracodawca: VENI VIDI VICI Cezary Szydłowski

Radońska 64, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa komputera i programów: JDK, SQL DEVELOPER, ADOBE PHOTOSHOP, VISUAL STUDIO. Asystowanie we wdrażaniu oprogramowania, odbieranie telefonów, przyjmowanie zleceń, obsługa urządzeń biurowych. Asystowanie w wydarzeniach realizowanych przez firmę na rzecz klienta w promocji jego marki.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT(KA) DYREKTORA GRAFICZNEGO MULTIMEDIÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grodzisk Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grodzisk Mazowiecki

Zawód: asystent dyrektora

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
5-letnie doświadczenie w tym min. rok na stanowisku asystenta dyrektora ds. wizerunku marki poparte pisemnymi refernecjami.Umiejętności: bielga obsługa komputera, programów JDK; SQL DEVELOPER, ADOBE PHOTOSHOP, VISUAL STUDIO. ZNAJOMOŚĆ Html, C++, Java.

Nazwa pracodawcy: VENI VIDI VICI Cezary Szydłowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Radońska

Numer budynku pracodawcy: 64

Profil działalności pracodawcy: agencja reklamowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent dyrektora

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.12.2015