Praca ASYSTENT W DZIALE KADR I PŁAC - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY Nowy Dwór Mazowiecki ALPLA NDM Sp. z o.o.

Przemysłowa 2, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Bieżąca obsługa kadrowa pracowników. Ewidencja nieobecności. Prowadzenie akt osobowych. Nadzór nad terminowowścią badań. Przygotowanie umów/dokumentów kadrowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT W DZIALE KADR I PŁAC - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętności obsługi programów komputerowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętności obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych

Nazwa pracodawcy: ALPLA NDM Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie swojego CV w Dziale Kadr

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych (butelek).

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.08.2016