Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Lublin MAGDALENA KLIJER

SMYCZKOWA 4/61, 20-840 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Obsługa gabinetu w zakresie asysty stomatologicznej: przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty, przygotowywanie pacjentów do zabiegów stomatologicznych, współpraca z lekarzem dentystą w czasie wykonywania zabiegów stomatologicznych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie czasowe ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 14 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Asystentka stomatologiczna*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: [Umiejętność 1] : asysta stomatologiczna

Nazwa pracodawcy: MAGDALENA KLIJER

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: SMYCZKOWA

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.06.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI TAMPONIARKI I SITA - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Obsługa tamponiarki i sitodruku. Wymagane doświadczenie w obsłudze tamponiarki.
LECKI MAREK APUS PRZEDSIĘBIORSTWO REKLAMOWO WYDAWNICZE - 2016-04-08 - Lublin (lubelskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 260 PLN

Prowadzenie rehabilitacji zgodnie z zaleceniami lekarskimi. Realizowanie indywidualnych planów terapeutycznych w zakresie rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną lub ruchową sprzężoną. Pomoc podopiecznym podczas wykonywania czynności dnia codziennego. Dbanie o bezpieczeństwo podopiecznych podczas prowadzonych zajęć.
Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie - 2016-12-06 - Lublin (lubelskie)

INŻYNIER ELEKTRYK - od 16 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, znajomość j.ukraińskiego, rosyjskiego w stopniu biegłym, mile widziany j. angielski w stopniu komunikatywnym, kwalifikacja E8 Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych. Uprawnienia SEP do 1KV, mile widziane do 15KV, umiejętności: projektowanie instalacji elektrycznych, projektowanie sieci elektrycznych, uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, konserwacja i naprawa układów z dziedziny automatyki, przeprowadzanie pomiarów, testów po montażu i naprawie instalacji , ocena stanu technicznego systemów elektronicznych, uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych oraz budowlane dotyczące projektowania i kierowania i kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci oraz instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych, doświadczenie: wiedza techniczna w zakresie elektryki, automatyki, teletechniki. Ogólny zakres obowiązków: montaż elektroinstalacji, uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, przeprowadzanie pomiarów. Miejsce wykonywania pracy: Lublin
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Lublin (lubelskie)

KASJER, SPRZEDAWCA, PRACOWNIK HALI. - od 9 PLN

Obsługa klienta,Obsługa kasy fiskalnej,Obsługa terminala płatniczego,Wykładanie towarów na półki.
kontakt przez OHP - 2016-07-28 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

Asystowanie lekarzowi przy zabiegach, utrzymanie czystości w gabinecie, sterylizacja, uzupełnienie elektronicznej dokumentacji,
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Wykonywanie prostych czynności pomocniczych na magazynie, obsługa wózka widłowego, pakowanie,wykładanie towaru, metkowanie, układanie na paletach
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Lublin (lubelskie)

KONTROLER - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Kontrola pań sprzątających, rozwożenie środków czystości. Doczyszczanie.
SKAREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-12 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
PW TAKT JERZY PISULA - 2016-06-02 - Lublin (lubelskie)

KOORDYNATOR OBIEKTÓW SPRZATAJACYCH - od 2 000 PLN

nadzór nad podległym personelem sprzatajacym, prawidłowym przbiegiem realizacji usługi oraz stały kontakt z klientami
INWEMER SYSTEM SP. Z O.O. - 2016-04-21 - Lublin (lubelskie)

INSPEKTOR D/S OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ - od 1 460 PLN

realizacja zadań w zakresie zabezpieczenia przeciwpożarowego zgodnie z obowiązującymi przepisami szczegółowe zadania jako inspektor d/s przeciwpożarowych w Szpitalu wynikają z obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z ustawy z dnia 24.081991r. o ochronie przeciwpożarowej i przepisów wykonawczych do niej.
UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE - 2016-05-18 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA KAT. "B" I"C" - 1 750 - 2 500 PLN

Przewóz ładunków na terenie Polski.
GÓRNY MARIAN T.H.R TRANSPORT-HANDEL-REKLAMA - 2015-12-09 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Lublin (lubelskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK CENTRUM OBSŁUGI TELEFONICZNEJ (KONSULTANT CONTACT CENTER) - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów i usług, doradztwo przy wyborze produktów i usług, przyjmowanie zamówień i zgłoszeń reklamacyjnych;
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

sprzedaż art.technicznych klientom indywidualnym i hurtowym, przyjmowanie dostaw na magazyn i wydawanie towaru z magazynu; wysyłka paczek; obsługa komputera, posługiwanie sie urządzeniami pomiarowymi (suwmiarka), mile widziane doświadczenie;
ALFA PAWEŁ PORĘBSKI, 'ELASTOGUM' PAWEŁ PORĘBSKI-WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ - 2016-06-23 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów dla dzieci po placówkach oświatowych i nie tylko na terenie woj. lubelskiego;
LaserLand Zbigniew Kot - 2016-08-17 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Dozór, pilnowanie terenów budowlanych i siedzib firm. Patrolowanie, ewidencja ruchu osobowego i samochodowego.Wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie, osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-31 - Lublin (lubelskie)

liczenie produktów, wydawanie towaru kierowcom, pakowanie

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Montowanie mebli. Wyjazdy na montaże.
3TOP S.C. - 2016-01-20 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 313 PLN

Współpraca z lekarzem dentystą w czasie wykonywania zabiegów dentystycznych.
INDYWIDUALNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA - 2015-11-10 - Bolesławiec (łódzkie)

STOLARZ MEBLOWY/MONTAŻYSTA MEBLI - od 10 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie zawodowe min.5 lat, prawo jazdy kat.B. Ogólny zakres obowiązków: montaż mebli kuchennych.
STUDIO ARANŻACJI WNĘTRZ VENA URSZULA TOMASZEWSKA - 2015-12-02 - Lublin (lubelskie)

STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY - od 2 410 PLN

Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem kary pozbawienia wolności przez osoby pozbawione wolności
Areszt Śledczy w Lublinie, 20-482 Lublin, ul. Południowa 5 - 2016-02-01 - Lublin (lubelskie)

OBUWNIK - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn szwalniczych i formujących
PROTEKTOR S.A. - 2016-08-03 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Fryzjerstwo damskie: strzyżenie, trwałe, czesanie, baleyage, farbowanie
ZAKŁAD FRYZJERSKI KRZYSZTOF GÓRNY - 2016-05-13 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY /ADMINISTRATOR - od 1 850 PLN

Obsługa komputera ,urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

wykonywanie
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Lublin (lubelskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 200 PLN

wykonywanie instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i grzewczych na budowach
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ETW" WOJCZUK SPÓŁKA JAWNA - 2016-08-18 - Lublin (lubelskie)

WOŹNA - od 1 850 PLN

sprzątanie wszystkich pomieszczeń szkolnych (wycieranie kurzy z mebli, parapetów , mycie podłóg itp), opieka nad terenem boiska, terenem szkolnym, współpraca z nauczycielami w celu przestrzegania kodeksu ucznia.
Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego - 2016-09-27 - Lublin (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed