Praca ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH Raszyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Raszyn, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługa programu pocztowego,obsługa klientów agencji pocztowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Raszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pruszkowski

Zawód: asystent usług pocztowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 01.07.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Drzymały 30, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: pruszkowski

Gmina pracodawcy: Pruszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pruszków

Ulica pracodawcy: Drzymały

Numer budynku pracodawcy: 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent usług pocztowych

Podobne oferty pracy

ZAOPATRZENIOWIEC - od 950 PLN

wspomaganie pracy handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie, wykonywanie poleceń prezesa, zakup materiałów i towarów u dostawców
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Lipsko (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Mława (mazowieckie)

MECHANIK AUTOBUSÓW - od 925 PLN

Bieżące naprawy autobusów.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Krosno (podkarpackie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Sejny (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie toreb, plecaków, etui
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Łódź (łódzkie)

RECEPCJONISTKA SIŁOWNI - od 1 850 PLN

Recepcjonistka siłowni
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Nowy Dwór (dolnośląskie)

PRACOWNIK PROMOCJI STAŻ PO WER - 997,4 PLN

prace promocyjne, promocja produktu firmom
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Piaseczno (mazowieckie)

MASZYNISTA MASZYN OFFSETOWYCH - od 1 850 PLN

przygotowanie specjalnej formy drukowej,wybór odpowiedniego formatu papieru,wybór odpowiednich parametrów farb,założenie formy na maszynę offsetową,przekazanie do zatwierdzenia odbitki próbnej,drukowanie całego nakładu materiałów reklamowych,książek,czasopism,kalendarzy lub innych materiałów drukowanych barwnych lub czarno-białych
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Częstochowa (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE SAL LEKCYJNYCH, TOALET, POMIESZCZEŃ GOSPODARCZYCH, WYMAGANIAWYKSTZAŁCENIE PODSTAWOWOWE,
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

mycie posadzek, dbanie o czystość w pomieszczeniach biurowych, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych, mycie okien
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Prudnik (opolskie)

PARKIECIARZ - od 1 850 PLN

Zgodne ze stanowiskiem; praca w godz. 8-17; kontakt osobisty i telefoniczny z pracodawcą w godz. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Damnica (pomorskie)

KONSULTANT DO KONTAKTÓW Z MEDIAMI W EUROPIE WSCHODNIEJ - od 1 850 PLN

Komunikacja z mediami w Europie: Włochy, Ukraina, Rosja; dotyczy sprzedaży reklam.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Rząska (małopolskie)

MECHANIK - 14 - 16 PLN

PRACE KONSERWATORSKIE,REMONTOWE,ZAPEWNIENIE PEŁNEJ SPRZWNOŚCI MASZYN I URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Skierniewice (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, budowlane (roboty drogowe)
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Jaświły (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - REFUNDACJA DLA OS. DO 30 ROKU ŻYCIA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, oraz sanitariacje, rozwożenie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Nowy Sącz (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 000 PLN

kontaktowanie się z klientami chińskimi lub wietnamskimi, przyjmowanie zamówień, wydawanie towarów klientom chińskim lub wietnamskim, przyjmowanie towaru i sprawdzanie ich rodzaju, ilości i jakości zgodnie z dowodem nadania, utrzymywanie w czystości magazynu, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru w języku wietnamskim lub chińskim
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie, obsługa komputera, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Racibórz (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Żywiec (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Warszawa (mazowieckie)

FREZER, ŚLUSARZ, SZLIFIERZ - 997,4 PLN

Obsługa maszyn. Wykształcenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Racibórz (śląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 3 200 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Wybcz (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż produktów, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ekspozycję towarów i porządek w lokalu.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Murowana Goślina (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

szlifowanie kostrukci stalowych
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Przywóz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Jerzmanice-Zdrój (dolnośląskie)

POMOCNIK SZKLARZA - od 1 850 PLN

Pomocnik szklarza
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Luboń (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

sprzedaż towaru oraz obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Nasielsk (mazowieckie)

BARMAN - POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw i napojów zgodnie z zasadami sztuki kulinarnej, przygotowywanie deserów, planowanie i organizacja pracy w kuchni, wykonywanie innych prac związanych z gastronomią.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Jamna (małopolskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed