Praca ASYSTENT SPRZEDAŻY Piaseczno "KUŹNIA OGRODÓW" GRZEGORZ ZALEWSKI

SĘKOCIŃSKA 23, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
sprzedaż roślin ozdobnych i asortymentu ogrodniczego, fachowe doradztwo na temat uprawy i pielęgnacji roślin ozdobnych, codzienna pielęgnacja roślin

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaseczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piaseczno

Zawód: ogrodnik - uprawa roślin ozdobnych

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość branży ogrodniczej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Ogrodnik

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Bardzo dobra znajomość odmian i specyfikacji roślin ozdobnych,jak również wiedza na temat ich pielęgnacji. Udokumentowane doświadczenie pracy w centrum ogrodniczym lub w szkółce roślin ozdobnych. Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: "KUŹNIA OGRODÓW" GRZEGORZ ZALEWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Nefrytowa 18, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Piaseczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piaseczno

Ulica pracodawcy: Nefrytowa

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: ogrodnik - uprawa roślin ozdobnych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.01.2016