Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Gdańsk kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.

Data publikacji: 2016-06-14

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Łobżenica (wielkopolskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

samodzielne krojenie artykułów pościelowych typu prześcieradła, komplety pościeli, obsługa lagowarki i noży Rexel;
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Dłutów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż, przyjęcie towaru, wydawanie towaru (branża budowlana)
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Dulowa (małopolskie)

PILARZ - 2 500 - 3 500 PLN

Pilarz
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Straż (podlaskie)

SPRZEDAWCA WYROBÓW CUKIERNICZYCH - od 1 850 PLN

sprzedawca wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Wieliczka (małopolskie)

MAGAZYNIER - do 2 200 PLN

Obsługa magazynu sklepu spożywczego, sporządzanie dokumentów magazynowych, przyjmowanie towaru, wydawanie towaru i zabezpieczenie towaru. Miejsce pracy: Wrocław ul. Krupnicza
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Ułęż (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie i dezynfekcja w szpitalu.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Głogów (dolnośląskie)

LEKTOR JĘZYKA FRANCUSKIEGO - do 1 750 PLN

kursy językowe dla klientów indywidualnych oraz małych grup (w siedzibach firm)
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Katowice (śląskie)

RECEPCJONISTA - od 1 500 PLN

Obsługa recepcji, restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Modlnica (małopolskie)

POMOCNIK INSTALATORA (PROGRAM REGIONALNY) - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Sopot (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

-PRACE ZWIĄZANE Z REMONTEM ULIC, PLACÓW, SKWERÓW I ROWÓW ORAZ DRÓG TRANSPORTU ROLNEGO W GMINIE ZŁOTY STOK
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Złoty Stok (dolnośląskie)

BARMAN - do 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Horyniec-Zdrój (podkarpackie)

POMOC OPIEKUNA W KLUBIE DZIECIĘCYM - 997,4 PLN

1. Opieka nad dziećmi w wieku 1-3 lata.2. Pomoc w wyjsciach na zewnąrz, spacery.3. Pomoc w nakarmieniu dziecka.4. Pomoc w przebieraniu dziecka.5. Organizacja czasu wolnego dla dzieci.6. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości.7. Dbanie o wystrój sali w klubie dziecięcym.8. Przygotowanie miejsca odpoczynku dla dzieci.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Łęczyca (łódzkie)

733S - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Radom (mazowieckie)

KASJER/SPRZEDAWCA- PRACE INTERWENCYJNE EFS POWER - od 1 850 PLN

Obsługa klentów, sprzedaż towaru, zamawianie, przyjmowanie towaru, dbanie o porządek w skepie.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Małomice (lubuskie)

LISTONOSZ PIESZY - od 2 050 PLN

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW W ZKRESIE USŁUG POCZTOWYCH, DORĘCZANIE PRZESYŁEK, PRZEKAZÓW POCZTOWYCH I TELEGRAMÓW, PROWADZENIE AKTYWNEJ SPRZEDAŻY WYBRANYCH USŁUG I TOWARÓW, ZBIERANIE I AKTUALIZACJA DANYCH DOTYCZĄCYCH REJONU DORĘCZEŃ ORAZ BAZY ADRESOWEJ FIRM, PROWADZENIE DOKUMENTACJI EKSPLOATACYJNEJ, MONITOROWANIE ESTETYKI I STANU TECHNICZNEGO NADAWCZYCH I ODDAWCZYCH SKRZYNEK POCZTOWYCH, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU PP S.A;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ STANDARDÓW OBSŁUGI KLIENTA, WYSOKA ORIENTACJA NA KLIENTA, SKUTECZNOŚĆ W DĄŻENIU DO REZULTATÓW, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ, SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU;PRACA SZCZECIN-UL. JODŁOWA
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artyków RTV,AGD
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Lipsko (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kalisz (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 900 PLN

Przewóz towarów w transporcie miedzynarodowym na wschód, Kazachstan
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ EFS RPO (GODZNICA) - 997,4 PLN

przyjęcie towarów do skle
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Gozdnica (lubuskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - STAŻ - 997,4 PLN

sprzedaż art. spożywczych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Myślachowice (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków dla osób starszych
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Kościeliska (opolskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

- przygotowywanie posilków według ustalonych diet i receptur,
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Siemiatycze (podlaskie)

WIKLINIARZ - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bronów (wielkopolskie)

WYTAPIACZ - od 2 200 PLN

Prowadzanie procesó wytapiania i przetapiania stali, dbanie o jego piec i obsługę.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kraków (małopolskie)