Praca ASYSTENT SPRZEDAŻY Gdańsk MOLTON STYL

Schuberta 102A 102A, 80-172 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż odzieży w ekskluzywnym salonie firmowym marki MOLTON, segment PREMIUM

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
plus system premiowania. Godziny pracy od 9-21 pn-niedz według grafiku

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie minimum średnie, osoba nie ucząca się, doświadczenie w pracy z klientem, podstawowa znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk- Galeria Morena, salon MOLTON STYL. Kontakt: cv na maila: morena.gdansk (at) molton.pl lub telefoniczne 502 829 671. Spotkanie osobiste tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: MOLTON STYL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Mszczonowska 60, 05-092 Janki, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv na adres mailowy: morena.gdansk (at) molton.pl lub telefoniczne 502 829 671

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: pruszkowski

Gmina pracodawcy: Raszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Janki

Ulica pracodawcy: Mszczonowska

Numer budynku pracodawcy: 60

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*