Praca ASYSTENT PRAWNY - REF 30- Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: ref 30- art.150f

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY - REF 30-

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.04.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: do,cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Sanok (podkarpackie)

OPERATOR ZGRZEWARKI INDUKCYJNEJ - od 1 900 PLN

Operator zgrzewarki indukcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Radgoszcz (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych i ich zespołów, kontrolowanie stanu technicznego, usuwanie usterek
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Międzychód (wielkopolskie)

STAZ/TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- zapoznanie z regulaminem pracy - zapoznanie z zadaniami realizowanymi przez Zespół - wprowadzanie danych do komputera - przygotowywanie korespondencji do wysyłki - przyjmowanie korespondencji - obsługiwanie urządzeń techniki biurowej - kompletowanie i porządkowanie akt prowadzonych spraw
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Nowa Sól (lubuskie)

Obsuga kasy fiskalnej, profesjonalna obsługa klienta, dbałość o czystość na stanowisku pracy, zamawianie, przyjmowanie towarów, sprawdzanie ilości i jakości przyjmowanego towaru, naliczanie marży.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Zarównie (podkarpackie)

INŻYNIER DS. OPROGRAMOWANIA - do 11 000 PLN

Analizowanie wymagań biznesowych/ projektowych i dokumentowanie rezultatów. Tworzenie aplikacji/ systemów komputerowych na podstawie uprzednio udokumentowanej analizy. Tworzenie dokumentacji dostarczanego oprogramowania w całym procesie wytwórczym. Poprawianie błędów aplikacji/ systemów, w tym tworzenie nowych rozwiązań dla prawidłowego ich funkcjonowania. Współtworzenie architektury rozwiązań aplikacji/systemów komputerowych. Wykonywanie innych czynności w zakresie informatyki, w szczególności w zakresie obsługi i doradztwa.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

Handel samochodami
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU GRAFICZNEGO - od 1 850 PLN

przygotowanie projektów graficznych, naświetlanie płyt do maszyn poligraficznych, inne prace zlecone przez pracodawcędobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Instruktor, Flash)komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Gniezno (wielkopolskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Ostrołęka (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Jeleń (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

Transport towarów na terenie Rosji oraz Ukrainy
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

IT ENGINEER/PROGRAMISTA APLIKACJI - 7 000 - 12 000 PLN

Programowanie i testowanie aplikacji webowych, desktopowych, mobilnych, projektowanie i implementowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta, dokonywanie głębokich analiz złożonych problemów technicznych, pisanie wewnętrznych instrukcji postępowania i prowadzenia dokumentacji technicznej, aktywne dzielenie się z członkami zespołu odkryciami, błędami i pomysłami, w celu poprawy i optymalizacji działania aplikacji. Praca na umowę o pracę na czas określony poprzedzona 3-miesięcznym okresem próbnym.
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, sprzątanie ulic, chodników, utrzymanie zieleni, prace remontowo- budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY/POKOJÓWKA - od 1 850 PLN

meldowanie gości hotelowychsprzątanie i przygotowywanie pokoi hotelowychrezerwacja pokoiprzgotowywanie śniadań
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - PRACA DLA MŁODYCH - do 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa klienta Herbaciarnia.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Tczew (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

kontakt z klientem, zdalna obsługa aklienta
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Piła (wielkopolskie)

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Jaworzno (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

prowadzenie pojazdów kat C+E po UE
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Rogówko (kujawsko-pomorskie)

DOSTAWCA POTRAW - do 1 850 PLN

dostawa pizzy
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Przasnysz (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

-zapoznanie sie z rodzojami prac malarskich-stosowanie technik malarskich-obsługa agergatu malarskiego-stosowanie wałków i pędzli
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kołaczkowo (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER W BUDOWNICTWIE - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

robienie zamówień, dokładanie towaru na półki, obsługa kasy, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Podskale (świętokrzyskie)

POMOCNIK MALARZA - do 1 387,5 PLN

Pomoc podczasmalowania ścian i sufitów. Min. drapania ścian, mieszanie farby, uzupełnie farby. Wykształcenie min. zawodowe, 1 rok doświadczenia. j. ukraiński - komunikatywny
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Mysłowice (śląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W GASTRONOMII (KEBAB) - od 1 850 PLN

sprzedaż kebaba
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Żory (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed