Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Wrzeście kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wrzeście, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrzeście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: pomaturalne/policealne, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta realizowana w programach: POWER- skierowana do osób do 29 roku życia w tym osoby do 25 roku życia pozostające w ewidencji urzędu pracy nie dłużej niż 4 miesiące;RPO- skierowana so osób w wieku 30+, które jednocześnie spełniają co najmniej jeden z n/w warunków: są długotrwale bezrobotni (pozostają bez pracy co najmniej 12 miesięcy), są w wieku 50+, posiadają orzeczenie o niepełnosprawności.GRYF skierowana do mieszkańców gmin wiejskich w tym do kobiet z Miasta Ustka i Miasta Kępice

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Leszczyńskiego 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie na staż od pośrednika pracy urzędu pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Słupsk

Gmina pracodawcy: Słupsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupsk

Ulica pracodawcy: Leszczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

obsługa maszyn pralniczych - magla
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Stargard (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, mile widziane doświadczenie podobnym stanowisku, wynagrodzenie : 185,00 zł brutto - do uzgodnienia
Fala OLCZYK MAREK - 2016-05-23 - Ustka (pomorskie)

POSADZKARZ-INSTALATOR SYSTEMÓW ŻYWICZNYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn, instalacja żywicy
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Tarnowskie Góry (śląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPORTOWYM - 997,4 PLN

Sprzedawca w sklepie sportowym - stażysta
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie i przechowywanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obliczanie należności za towar, odbiór ilościowy i jakościowy towaru.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KIEROWCA - ROBOTNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

przewóz materiałów budowlanych, roboty drogowe
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Łagiewniki Nowe (łódzkie)

DOZORCA - PALACZ - od 1 500 PLN

Wykształcenie podstawowe lub zawodowe, orzeczenie o niepełnosprawności, minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku, wymagany kurs przysposobienia zawodowego oraz aktualne świadectwo kwalifikacyjne typu "E". Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę kotła centralnego ogrzewania od października do kwietnia, dozór nad obiektem PSSE w Rybniku w godzinach popołudniowych/ nocnych, utrzymanie porządku w obrębie posesji i kotłowni. Praca na 3/4 etatu. kontakt z pracodawcą osobisty.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Rybnik (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

przygotowywanie projektów pism, obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Augustów (podlaskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

pomoc w robotach ziemnych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Zielenica (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

SPRZEDAŻ INTERNETOWA
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Mrozy (pomorskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 400 PLN

obsługa mikrokoparki,utrzymywanie sprzetu w należytym stanie technicznym
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Głogów Małopolski (podkarpackie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Opiekunka dziecięca
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Poznań (wielkopolskie)

OSOBA ZMYWAJĄCA - od 1 850 PLN

Zmywanie naczyń, utrzymywanie porządku na kuchni i zmywaku; praca w godz. 6-14, 14-22; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 8-16
Tourtrend Sp. z o.o. - Dolina Charlotty - 2016-07-18 - Strzelinko (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

drobne naprawy, dbałość o sprzęt i narzędzia pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Morliny (warmińsko-mazurskie)

MASAŻYSTA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych i zielonych, koszenie traw, pielęgnacja krzewów i sprzątanie klatek schodowych i bloków mieszkalnych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Częstochowa (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY (Z) - od 1 850 PLN

Mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

PRACOWNIK MROŹNI - POMOCNIK RZEŹNIKA - od 1 850 PLN

wykształcenie średnie, min. 5 lat pracy przy uboju trzody chlewnej, uprawnienia do obsługi wózka widłowego. Pomoc przy uboju, pomoc przy rozładunku towaru na mroźni
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK W BUDOWNICTWIE - od 13 PLN

Wykonywanie prostych prac budowlanychMiejsce wykonywania pracy: terytorium całej Polski
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Sława (lubuskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ostrołęka (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - 997,4 PLN

nauka klejenia na gorąco opakowań tekturowych, wykrawanie, zszywanie, bigowanie, paczkowanie oraz paletowanie opakowań tekturowych, czyszczenie maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Lwówek (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów na magazynie, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Ruda Śląska (śląskie)

REFERENT DS. FAKTUROWANIA (S) - 997,4 PLN

Fakturowanie sprzedaży, wsparcie obsługi działu sprzedaży (tworzenie ofert, wycen, składanie zamówień u dostawców, kontakt z klientem), archiwizacja dokumentacji, inne drobne zadania administracyjno-księgowe
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - do 1 750 PLN

realizacja zamówień, ofertowanie, pozyskiwanie klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy,
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Piekary Śląskie (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

Zawieranie kontaktów handlowych z klientami z Wietnamu, obsługiwanie klientów w miejscu sprzedaży, przygotowanie dowodów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Jabłonowo (mazowieckie)

NAUCZYCIEL-INSTRUKTOR SZERMIERKI - od 1 258,33 PLN

PROWADZENIE TRENINGÓW SEKCJI SZERMIERCZEJ, ORGANIZACJA I UDZIAŁ W ZAWODACH SPORTOWYCH I ZGRUPOWANIACH SZKOLENIOWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE MGR Z PRZYGOTOWANIEM PEDAGOGICZNYM KIERUNEK WYCHOWANIE FIZYCZNE, UPRAWNIENIA DO PROWADZENIA ZAJĘĆ SZERMIERCZYCH, SPECJALIZACJA TRENER/INSTRUKTOR SZERMIERKI, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Gostynin (mazowieckie)

Wybierz miejscowość