Praca ASYSTENT W DZIALE LOGISTYKI Błonie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wsparcie działania działu logistyki, rejestracji zleceń, planowanie odbiorów, współpraca z podwykonawcami, ewidencja i statystyki

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT W DZIALE LOGISTYKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Błonie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Zawód: pracownik działu logistyki

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
znajomość pakietu OFFICE ( Word, Excel, Outlook )

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik działu logistyki

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 700 PLN

przygotowywanie posiłków kuchni azjatyckiej i wietnamskiej, organizacja pracy w restauracji, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Opiekun w domu pomocy społecznej
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS KLIENTÓW AZJATYCKICH - od 900 PLN

dbanie o relacje z klientami azjatyckimi, wspomaganie pracy azjatyckich przedstawicieli handlowych, wykonywanie poleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

składanie czepków chirurgicznych
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MLODSZY KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 14 PLN

codzienne przygotowywanie dań kuchni tureckiej (desery+dania główne) pod nadzorem kucharza, dbałość o jakość i dostepność produktów
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Węgierska Górka (śląskie)

ASYSTENT ZOOTECHNIKA - do 1 850 PLN

Asystent zootechnika. Obsługa sektoa krycia i porodów: szczepienia, odsady, profilaktyka Obsługa programu komputerowego (rolniczego) dotyczącego zarządzania w chlewni.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Hruszniew-Kolonia (mazowieckie)

KIEROWCA - ZAOPATRZENIOWIEC - do 1 850 PLN

odbiór towaru z magzynu , rozwożenie towaru we wskazane punkty, przekazanie dokumentów wz/faktura, pobranie gotówki od wskazanych klientów, prowadzenie kilometrówki
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 040 PLN

prace pielęgnacyjne na klombach, swerach, utrzymywanie zielieni w miejscowościach w gminie, prace w obiektach użyteczności publicznej.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Tarnówka (wielkopolskie)

MONTER ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ - 2 000 - 2 500 PLN

Montaż komponentów podwozi pojazdów, odczytywanie dokumentacji technicznej i wykonywanie montażu zgodnie z nim, wykonywanie zadanego planu produkcyjnego, dbanie o jakość wykonywanej pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Karłowice (opolskie)

OPERATOR PROCESU OKLEINOWANIA PROFILI PCV DO PRODUKCJI OKIEN - do 2 420 PLN

Obsługa maszyny do okleinowania profili pcv do produkcji okien. Oferta dostępna w sali B.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Wrocław (dolnośląskie)

BARMAN/BARMANKA - od 1 750 PLN

obsługa klientów, podawanie napoi i asortymentu dostepnego w barze
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

Obsługa czytelników biblioteki. Udostępnianie zbiorów. Konserwacja księgozbioru. Organizacja działalności kulturalnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Milanówek (mazowieckie)

Wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Racibórz (śląskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - od 1 750 PLN

montaż oraz spawanie konstrukcji stalowej
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Słupia (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

czyszczenie i mycie blach, form, sprzątanie hal produkcyjnych, dyspozycyjność; doświadczenie jako pracownik gospodarczy w piekarni
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Otmice (opolskie)

SPRZEDAWCA OFPR/16/3172 (S) - 997,4 PLN

wg programu stażu - sprzedaz wyrobów cukierniczych i piekarniczych. Rezerwa II art. 49 2, 4-6 - długotrwale bezrobotni, korzystający ze świadczeń pomocy społecznej, posiadający co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub niepełnosprawne do 18 roku życia lub niepełnosprawni.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Młynne (małopolskie)

MAGAZYNIER - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 750 PLN

Wg załącznika
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Pion Edukacji i Usług Społecznych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Śrem (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Pątnów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Szkaradowo (wielkopolskie)

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Końskie (świętokrzyskie)

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Sejny (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN DZIECI I MŁODZIEŻY - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi i młodzieżą przy wsiadaniu i wysiadaniu z autobusu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Sędowice (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zmywanie naczyń i sprzątanie - obieranie warzyw - pomoc w przygotowaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Zbąszyń (wielkopolskie)