Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Jabłonna kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jabłonna, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc w czynnosciach samoobsługowych dzieci. Dbanie o czystość i pożądek w placówce.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jabłonna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Uczciwość, cierpiliwość

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Adres strony pracodawcy: www.zielonejabluszko.com.pl

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Wychowanie przedszkolne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA PIECA SKLEPOWEGO DO WYPIEKU WYROBÓW PIEKARNICZO-CUKIERNICZYCH, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I SPRZEDAŻ TOWARU, SPRZĄTANIE STANOWISKA PRACY I MAGAZYNU, WYKŁADANIE TOWARU, ROBIENIE KANAPEK
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

SAMODZIELNE WYKONYWANIE SZAF STEROWNICZYCH, PODŁANCZANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH BUDOWA TRAS KABLOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Bobrowice (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY NA RYNKI UKRAIŃSKIE-KOORDYNATOR DO SPRAW WSPÓŁPRACY Z OBYWATELAMI Z UKRAINY - do 2 000 PLN

Sprzedaż towaru na rynek Ukraiński, komunikowanie się z pracownikami z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER RUCHU DROGOWEGO - od 1 900 PLN

Wykonywanie pomiarów dróg, inwentaryzacji oraz projektów
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Droginia (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Archiwizacja dokumentów, zapoznanie się z obiegiem dokumentów oraz obiegiem dokumentów Proton. Przygotowywanie akcji informacyjno-promocyjnej budżetu obywatelskiego gminy Barlinek. Edukacja ekologiczna, przygotowywanie i przeprowadzanie akcji sprzątanie świata w ramach Dnia Ziemi. Zapoznawanie się z procedurami oraz przepisami prawnymi dotyczącymi wdrożenia budżetu obywatelskiego gminy Barlinek. Przyjmowanie oraz rejestracja wniosków projektów do budżetu obywatelskiego gminy Barlinek, ocena formalna złożonych projektów. Weryfikacja kart do głosowania, opracowanie wyników konsultacji, przygotowanie listy rekomendowanych projektów do realizacji. Zapoznanie się z programem Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa oraz monitorowanie jego przebiegu w gminie Barlinek. Sporządzanie bieżących informacji dla dyrektorów szkół oraz informacji o zmianach w przepisach prawa oświatowego. Przygotowywanie korespondencji dla szkół dotyczącej programy Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Obsługa programu edytor aktów prawnych xml. Monitorowanie wytycznych i instrukcji z Kuratorium Oświaty w Szczecinie i Ministerstwa Edukacji Narodowej zamieszczonych na stronach internetowych. Zapoznanie się z przepisami oraz dokumentacją dotyczącą rozliczenia programu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w gminie Barlinek.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Barlinek (zachodniopomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO-REF - do 12,5 PLN

O?bsługa wózka widłowego załadunek i rozładunek towaru.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Reńska Wieś (opolskie)

542U - KALETNIK - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Wielogóra (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Murowanie, malowanie, prace wykończeniowe, przygotowanie zapraw murarskich.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Przyprostynia (wielkopolskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie, obsługa komputera na poziomie bardzo dobrym, znajomość rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Słupsk (pomorskie)

Sprzedaz artykułów tekstylnych- kołdry, poduszki, pościele, obrusy, ręcznik itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Siedlce (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POMOC KOSZTORYSANTA (S) - 997,4 PLN

Przygotowanie zapytań o cenę, pomoc w opracowaniu ofert przetargowych, przygotowanie i wysyłanie zamówień do kontahentów, nawiązywanie kontaktów z nowymi dostawcami i podwykonawcami, obsługa poczty elektronicznej i urządzeń biurowych, obsługa programów kosztorysowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Tarnów (małopolskie)

ANIMATOR KULTURY - od 1 850 PLN

organizacja zajęć kulturalnych dla dzieci i młodzieży
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Czarna Górna (podkarpackie)

OPIEKUN DZIECIĘCA - od 1 900 PLN

opieka nad dziećmi w żłobku do lat 3
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Swarzędz (wielkopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Białystok (podlaskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 015 PLN

prace obólnobudowlane i wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TECHNIK FIZJOTERAPII - 997,4 PLN

Technik fizjoterapii
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Częstochowa (śląskie)

PAKOWACZ WARZYW - od 1 850 PLN

doświadczenie w gospodarstwie rolnym,wymagany staż pracy min. 3 lata,wymagana znajomość j. ukraińskiego w stopniu komunikatywnymdżwiganie, noszenie skrzynek
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Węgry (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 500 PLN

przygotowywanie menu, sporządzanie posiłków kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Piaseczno (mazowieckie)

SPAWACZ TIG - od 1 850 PLN

Spawanie rur metodą TIG - 141 stal węglowa
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI EKSPORTOWEJ - od 2 300 PLN

pakowanie i kontrola gotowych partii produktów na eksport do krajów rosyjskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wysogotowo (wielkopolskie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER) - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Działoszyn (łódzkie)

PRACOWNIK DO PRODUKCJI MEBLI - od 2 000 PLN

produkcja, składanie, montaż mebli, szkolnych, przedszkolnych i biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Czarna Wieś (śląskie)

OPERATOR MASZYNY DO OBRÓBKI SKRAWANIEM / KONWENCJONALNEJ - od 2 000 PLN

obsługa obrabiarki skrawającej konwencjonalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Biecz (małopolskie)