Praca ASYSTENT DS. WSPARCIA ROZWOJU PRODUKCJI Łubna ALBEA POLAND Sp. z o.o.

Łubińska 1B, 05-532 Łubna, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie raportów, analiz bieżących i prezentacji dla potrzeb zarządu, wdrażanie rozwiązań związanych z poprawą wydajności produkcji, ścisła współpraca z pracownikami linii produkcyjnych oraz z pozostałymi działami firmy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 17 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. WSPARCIA ROZWOJU PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łubna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Góra Kalwaria

Zawód:
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 17 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa pakietu Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kierunek: zarządzanie produkcją/ inżynieria produkcji, znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem

Nazwa pracodawcy: ALBEA POLAND Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Łubińska 1B, 05-532 Baniocha, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Cv przesyłac e-mailem na adres: katarzyna.baranowska (at) albea-group.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Góra Kalwaria

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Baniocha

Ulica pracodawcy: Łubińska

Numer budynku pracodawcy: 1B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie