Praca ASYSTENT PRZETWARZANIA DANYCH Pisz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przetwarzanie danych w systemach komputerowych,obsługa podstawowych programów komputerowych, edytowanie i formatowanie dokumentów,pomoc przy organizowaniu i prowadzeniu konferencji lub spotkań ( opracowywanie prezentacji, materiałów szkoleniowych),wykonywanie kserokopii dokumentów, wypisywanie wezwań,zaznajomienie z aktualnymi zasadami pracy sekretariatu Ds. tj, elektroniczne prowadzenie biurowości po wprowadzeniu zmian przepisów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRZETWARZANIA DANYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piski

Zawód: asystent przetwarzania danych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 15.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność obsługi komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
obsługa biura, urządzeń biurowych, programów biurowych

kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Zagłoby 2, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: piski

Gmina pracodawcy: Pisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pisz

Ulica pracodawcy: Zagłoby

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent przetwarzania danych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BUFETOWA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej przygotowanie surówek, napojów, dbałość o wystrój bufetu i czystość
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

realizacja bieżących zapotrzebowań,aktualizacja danych w systemie,aktywna analiza rynku i poszukiwanie potencjalnych kontrahentów,analiza wiekowania narzędzi, tworzenie raportów Exel,prezentacji multimedialnych,uaktualizowanie kart charakterystyki
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY SPEDYTOR - od 1 850 PLN

- obsługa logistyczna kontrahentów firmy, w zakresie transportu drogowego samochodami ciężarowymi
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Międzychód (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się ze specyfiką pracy, obsługa korespondencji wpływającej i wychodzącej, obsługa urządzeń biurowych oraz programu Komornik SQL, redagowanie pism, rejestracja spraw, przygotowywanie spraw do archiwum, obsługa interesantów.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 300 PLN

Produkcja wanien, praca w dziale termoformowania wanien
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

1. Zapozanie się z kpa, instrukcją kancelaryjną, jednolitym rzeczowym wykazem akt i instrukcją o organizacji i zakresie działania składnicy akt.2. Zapozanie sie ze sposobem prowadzenia spisu spraw, dziennika korespondencji oraz rejestrami prowadzonymi przez Dział Świad. Rodzin.3. Zapoznanie sie ze sposobem dostarczania decyzji administracyjnych oraz innych pism urzędowych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Gubin (lubuskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zarządzanie projektami R&D i ich sprawaozdawczością, poznanie zasad ofertowania i mprzygotowania produkcji zamówień specjalnych, tworzenie, udostepnianie i archiwizowanie dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Bolesławiec (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów,przygotowywanie dostarczonego materiału do sprzedaży (metkowanie)
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Będzin (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

wynajem pokoi hotelowych,wystawianie rachunków i faktur
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 1 750 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Wykonywanie protez dentystycznych. Projektowanie szkieletów metalowych Acetal - Nylon - F.J.P. Łączniki Impl. + platformy itp.Wykształcenie min. zawodowe. Umiejętności modelartswa i projektowania protez. Mile widziane doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Lublin (lubelskie)

KOSMETYCZKA - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klientów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi, masaż twarzy
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chrzanów (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Długowola (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 875 PLN

obsługa urządzen biurowych oraz redagowanie pism biurowych
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Lidzbark (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Biała (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY (41 SEFS) - 997,4 PLN

oferta stażu do 30rż - Analiza danych, rozliczeń, umów i porozumień handlowych na podstawie wykonywanej analizy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Otwock (mazowieckie)

POKOJOWY/A (ANGIELSKI) - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

sprzedawca w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Małe (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

praca w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Cieszyn (śląskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

wykopy koparką
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Mława (mazowieckie)

458U AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Radom (mazowieckie)

STAŻ - KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kalisz (wielkopolskie)

MŁODSZY REFERENT - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Wiśniewo (mazowieckie)

ZMYWAJĄCA/CY - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Warszawa (mazowieckie)