Praca ASYSTENT DS. PROTETYKI SŁUCHU Płock ACS SŁUCHMED SP. Z O.O.

Stanowisko: ASYSTENT DS. PROTETYKI SŁUCHU

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa osób niedosłyszących w zakresie doboru oraz sprzedaży aparatów słuchowych, uzupełnianie kalendarza wizyt, dbanie o prawidłowy wizerunek firmy.

Data publikacji: 2016-03-18

Lokalizacja: Płock (mazowieckie)

Pracodawca: ACS SŁUCHMED SP. Z O.O.

Miejsce pracy:
09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa osób niedosłyszących w zakresie doboru oraz sprzedaży aparatów słuchowych, uzupełnianie kalendarza wizyt, dbanie o prawidłowy wizerunek firmy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. PROTETYKI SŁUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: protetyk słuchu*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Protetyk słuchu*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy.

Nazwa pracodawcy: ACS SŁUCHMED SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
Orla 5, 20-022 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Orla

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: protetyk słuchu*