Praca TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 111 ofert pracy TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

następna strona
DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta. Udzielanie informacji o ofercie handlowej firmy. Nalixczanie i przyjmowanie należności.
TESCO (Polska) Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2017-11-06 - Biłgoraj (lubelskie)

PIEKARZ - od 2 320 PLN

WYPIEKANIE PIECZYWA ZGODNIE ZE STANDARDAMI, TOWAROWANIE STOISKA, OBSŁUGA KLIENTA;WYMAGANIA: WYKSZTAŁENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE;MIEJSCE PRACY-SKLEPY NA TERENIE SZCZECINAKONTAKT Z PRACODAWCĄ: OSOBISTY LUB TELEFONICZNY LUB CV NA E-MIAL: adabro14 (at) tesco-europe.comNA SPOTKANIE UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNIEDO PENSJI DODATEK REKRUTACYJNY-170 ZŁ BRUTTO
TESCO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA (MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA) - od 2 220 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, MILE WIDZIANA OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE;MIEJSCE PRACY-SKLEPY NA TERENIE SZCZECINAKONTAKT Z PRACODAWCĄ: OSOBISTY LUB TELEFONICZNY LUB CV NA E-MIAL: adabro14 (at) tesco-europe.comNA SPOTKANIE UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNIEDO PENSJI DODATEK REKRUTACYJNY 170 ZŁ BRUTTO
TESCO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - 2 100 - 2 300 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; wymagane doświadczenie w handlu oraz książeczka sanepidowska; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice, ul. Pszczyńska 315
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-19 - Gliwice (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 170 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE
TESCO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA (SPRZEDAWCA) - 1 600 - 1 800 PLN

Zatowarowanie regałów sklepowych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-28 - Łosice (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

Obsługa klienta na najwyższym poziomie, udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupione towar przez klientów. Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze etatu. Umowa o pracę na czas określony 1 rok. Godziny pracy: pn. ndz. 06.00 14.00, 14.00 22.00.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-26 - Piła (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 220 PLN

Obsługa klienta na najwyższym poziomie z wykorzystaniem zasad aktywnej sprzedaży, udzielanie informacji o ofercie handlowej, przygotowywanie towaru wg zamówień klienta, towarowanie sklepu zapewniające dostępnośći prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardami firmy, naliczanie oraz przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar, obsługa kasy fiskalnej.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-22 - Kęty (małopolskie)

SPECJALISTA ZMIANY NOCNEJ - od 2 520 PLN

Wspieranie zespołu aby świadczył obsługę klientów na wysokim poziomie oraz zapewniał realizację celów firmy, towarowanie sklepu zapewniające dostępność i prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardami firmy, koordynowanie rutynowych działań handlowych obowiązujących w firmie, zarządzanie zespołem.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-22 - Kęty (małopolskie)

LIDER ZMIANY - od 2 680 PLN

Wspieranie zespołu aby świadczył obsługę klientów na wysokim poziomie oraz zapewniał realizację celów fiirmy, towarowanie sklepu zapewniające dostępność i prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardami firmy, koordynowanie rutynowych działań handlowych obowiązujących w firmie, zarządzanie zespołem.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-21 - Kęty (małopolskie)

DORADCA KLIENTA W TESCO - do 2 345 PLN

obsługa klienta, wykładanie towaru
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-01 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

LIDER ZMIANY - od 1 300 PLN

Prowadzenie zmiany w sklepie, delegowanie zadań, kontakt z klientami
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-29 - Poddębice (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 173,1 PLN

rozkładanie towau, praca na stanowisku kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw
TESCO (POLSKA) Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2017-08-25 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DS. STANDARDÓW SKLEPOWYCH - od 2 000 PLN

Zadania: monitorowanie cen produktów przeznaczonych do sprzedaży w celu zapewnienia ich zgodności z cenami w systemie. Przygotowanie i wyeksponowanie towarów zgodnie z dostarczonymi planami oraz dbanie o utrzymanie właściwej ekspozycji produktów, w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi standardami i procedurami.Wymagania: - wykształcenie min. zawodowe,- komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta,- umiejętność pracy w zespole,- umiejętność analizy danych liczbowych i słownych,- umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania,- odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,- dumiejętność obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel,- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Pracodawca oferuje:dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy; duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych); możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy; elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy); zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro; dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy); osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-18 - Racibórz (śląskie)

ASYSTENT DS. ZAPASÓW - od 2 000 PLN

Zadania: wprowadzanie danych do systemu Gold zgodnie z obowiązującym harmonogramem w celu wygenerowania prawidłowych zamówień pozwalających na utrzymanie właściwej dostępności produktów w sklepie. Przyjmowanie dostaw, sortowanie, składowanie i przemieszczanie towaru w magazynie oraz zapewnianie właściwej rotacji produktów w magazynie i chłodni.Wymagania: - komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta,- umiejętność pracy w zespole,- odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,- zaangażowanie w pracę,- dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel,- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.Pracodawca oferuje:dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy; duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych); możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy; elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy); zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro; dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy); osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-18 - Racibórz (śląskie)

DORADCA KLIENTA (ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE) - od 1 000 PLN

Obsługa klienta na najwyższym poziomie poprzez udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. W przypadku braku znajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń w tym zakresie. Praca może odbywać się w systemie zmianowym.Wymagania: Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, Zaangażowanie w pracę, Umiejętność pracy w zespole. Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy. Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych). Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy. Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy). Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro. Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy).Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-08 - Racibórz (śląskie)

DORADCA KLIENTA (KASY) - od 1 000 PLN

Obsługa klienta na najwyższym poziomie poprzez udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. W przypadku braku znajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń w tym zakresie. Praca może odbywać się w systemie zmianowym.Wymagania: Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, Zaangażowanie w pracę, Umiejętność pracy w zespole. Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy. Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych). Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy. Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy). Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro. Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy).Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-08 - Racibórz (śląskie)

DORADCA KLIENTA (ŻYWNOŚĆ) - od 1 000 PLN

Obsługa klienta na najwyższym poziomie poprzez udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. W przypadku braku znajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń w tym zakresie. Praca może odbywać się w systemie zmianowym.Wymagania: Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, Zaangażowanie w pracę, Umiejętność pracy w zespole. Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy. Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych). Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy. Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy). Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro. Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy).Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-08 - Racibórz (śląskie)

DORADCA KLIENTA (KASY) - od 1 000 PLN

Obsługa klienta na najwyższym poziomie poprzez udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. W przypadku braku znajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń w tym zakresie. Praca może odbywać się w systemie zmianowym.Wymagania: Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, Zaangażowanie w pracę, Umiejętność pracy w zespole. Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy. Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych). Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy. Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy). Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro. Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy).Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-14 - Racibórz (śląskie)

DORADCA KLIENTA (ŻYWNOŚĆ) - od 1 000 PLN

Obsługa klienta na najwyższym poziomie poprzez udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. W przypadku braku znajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń w tym zakresie. Praca może odbywać się w systemie zmianowym.Wymagania: Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, Zaangażowanie w pracę, Umiejętność pracy w zespole. Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy. Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych). Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy. Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy). Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro. Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy).Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-14 - Racibórz (śląskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - 2 100 - 2 300 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; wymagane doświadczenie w handlu oraz książeczka sanepidowska; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice, ul. Kochanowskiego 36
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-06-26 - Gliwice (śląskie)

INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI - do 3 300 PLN

Wykształcenie min. średnie; doświadczenie zawodowe w jednej z grup świeżej żywności (warzywa/owoce, mięso, ryby, drób); znajomość standardów jakościowych w jednej z wyżej wymienionych grup, samodzielność i duża dokładność w pracy w wyznaczonych ramach czasowych, umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność pracy w zespole, aktualne badania oraz aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; Mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowisku kontroli jakości w centrum dystrybucji lub w zakładzie pakowania owoców i warzyw, wiedza z zakresu jakości owoców i warzyw, znajomość języka angielskiego; zakres obowiązków: bezpośrednia kontrola produktów świeżej żywności dostarczanych do Centrum Dystrybucji, weryfikacja dostaw zgodnie ze specyfikacją, podejmowanie decyzji dotyczących przyjęcia jakościowego produktów do Tesco Polska, praca w systemie zmianowym, w tym zmiany nocne; miejsce pracy: Gliwice, magazyny Tesco
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-06-23 - Gliwice (śląskie)

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO R85/2573-875/17 - 3 000 - 4 000 PLN

Zgłaszanie usterek, kontrola stanu technicznego budynku, drobne naprawy, kontrola firm.
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-06-22 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 148 PLN

Praca na kasie z możliwością dopełnienia do całego etatu, praca na hali
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-23 - Chodzież (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA (LADY, BISTRO, ART.PRZEMYSŁOWE, PIEKARNIA) - od 1 628 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, TOWAROWANIE SKLEPU, OBSŁUGA KASY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRACA W ZESPOLE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W HANDLU
TESCO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA (WARZYWA-OWOCE) - do 1 085 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie w handlu mile widziane; książeczka sanitarno-epidemiologiczna; komunikatywność; zmiany w godz. 6:00-20:00 + weekendy; 1/2 etatu; miejsce pracy: Gliwice, Europa Centralna; oferta także dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-12 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH - do 2 300 PLN

Wykształcenie zawodowe techniczne; uprawnienia SEP Grupa 1: 1 kV; możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów, obsługa komputera; zakres obowiązków: regularna kontrola i konserwacja (naprawa) urządzeń technicznych wg wytycznych organizacyjnych i dokumentacji technicznej w celu zapobiegania awariom i problemom technicznym. Przeprowadzanie drobnych napraw budynku, urządzeń małej architektury, instalacji i urządzeń (również prace na wysokości powyżej 3 metrów); Zarządzanie wykonywaniem napraw, kontroli i przeglądów przez podmioty zewnętrzne oraz kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac. Uczestnictwo w kontrolach przeprowadzanych przez urzędy państwowe;Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej zgodnie z wytycznymi organizacyjnymi; oferta także dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności;
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-10 - Gliwice (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 170 PLN

OBSŁUGA KLIENTA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE W TYM UDZIELANIE INFORMACJI ODNOŚNIE OFERTY HANDLOWEJ, NALICZANIE I PRZYJMOWANIE NALEŻNOŚCI ZA ZAKUPIONY PRZEZ KLIENTÓW TOWAR;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI;MIEJSCE PRACY: SZCZECIN UL. DUŃSKA
TESCO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

następna strona

Wybierz województwo

Wybierz kraj