Praca ASYSTENT LIDERA DS. ZAKUPÓW Radzymin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radzymin, powiat: płoński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Asystowanie liderowi ds. zakupów, negocjowanie cen, utrzymywanie kontaktu ze stałymi dostawcami i pozyskiwanie nowych głównie z krajów bliskiego wschodu. Raportowanie zwierzchnikowi. Wykształcenie średnie mile widziane handlowe. Biegła znajomość języka hinu lub urdu w mowie i w piśmie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT LIDERA DS. ZAKUPÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radzymin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płoński

Zawód:
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 03.05.2019

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: inne, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, handlowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Biegła znajomość języka hindu lub urdu w mowie i w piśmie.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Wołomin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołomin

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1