Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Sochocin kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: ksiegowanie dokumentów

Data publikacji: 2016-04-19

Lokalizacja: Sochocin (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sochocin, powiat: płoński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sochocin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płoński

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 24.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: płoński

Gmina pracodawcy: Płońsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płońsk

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PROGRAMISTA - od 1 850 PLN

obsługa naszyny CNC
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Sokołów (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Jarosław (podkarpackie)

MECHANIK - MONTER - 2 500 - 3 500 PLN

dokonywanie montażu maszyn, szaf, urządzeń przemysłowych; uczestnictwo w rozruchu maszyn; naprawa usterek i awarii
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SALOWA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Zabrze (śląskie)

GG/ POMOC KUCHENNA / STAŻ EFS PO WER AM 2016 - 997,4 PLN

oferta subsydiowana przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP W-ch O/ Walim
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zagórze Śląskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER/MONTER - od 2 000 PLN

rozładunejk i załadunek towaru, pakowanie towaru do wysyłki, montaż przedłużaczy
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Bielawa (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

Wykonywanie mebli na wymiar, specjalność meble sklepowe
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

STRÓŻ - DOZORCA NA BUDOWIE - od 3 500 PLN

Pilnowanie budowy
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Kraków (małopolskie)

ANALITYK DO SPRAW USŁUG PROGRAMÓW I PROJEKTÓW - od 7 500 PLN

Bycie w centrum kształtowania działu Global Transformation, dostarczanie i wprowadzanie zmian we współpracy z biznesem i dostawcami, project managerami, odpowiedzialność za wspieranie zarządzania projektami, zarządzanie zmianą, czynności związane z zarządzaniem projektami, skoncentrowanie na biznesie, ale nie jest to rola związana z IT, współpraca z Business Analitykami, Business Konsultantami, dostawcami, ekspertami w zakresie zbierania, tłumaczenia i określania wymagań oraz możliwości projektowych, w systemach związanych z projektami - wspieranie zespołów IT w tłumaczeniu wymagań i wzorów biznesowych na bardziej szczegółowe i funkcjonalne, często reprezentujące w tych dyskusjach głos klienta i biznesu, wspieranie działań Managementu, takie jak wczesne planowanie zmian i analizy; aż do projektowania i dostarczania zmian (na przykład: komunikacja, szkolenia, wsparcie, dostosowanie organizacji) oraz śledzenia i podejmowania działań do wprowadzenia gotowych zmian, adaptacji i przekazania informacji zwrotnej, wspieranie Implementation Managementu, w tym planowanie, kontrolowanie i raportowanie realizacji produktu, skupiając się na przyśpieszeniu otrzymania benefitów i minimalizacji ryzyka podczas wdrażania. Działania wdrożeniowe będą również obejmować zarządzanie gotowością wdrożenia i zarządzanie wczesnymi etapami realizacji (np. działania pilotażowe), w przypadku projektów dotyczących usprawniania - wspieranie Process Consultantów w analizie i usprawnianiu procesów biznesowych światowej klasy.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MYJNI - od 2 000 PLN

mycie ręczne pojazdów, sprzątanie wnetrz pojazdów, pranie dywanów
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Nowa Sól (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POWYŻEJ 3,5 TON - od 1 850 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego powyżej 3,5 ton
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Mściwojów (dolnośląskie)

KUCHARZ - STAŻ - 997,4 PLN

przygotowanie posiłków (obieranie, gotowanie), utrzymywanie stanowiska pracy w stanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Chrzanów (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11,57 PLN

obsługa linii produkcyjnej, odczytywanie i wykorzystywanie oryginalnych receptur kuchni tureckiej, ukraińskiej, wyrabianie masy
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Tarczyn (mazowieckie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawanie metodą 135
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Mrzezino (pomorskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - od 8 200 PLN

Bezpośredni kontakt z członkami zespołów informatycznych i serwisowych z Indii. Wdrażanie i nadzorowanie wdrażania systemów informatycznych.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Gdańsk (pomorskie)

STARSZY INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 7 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za-tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; -analizuje skomplikowane systemy finansowe, oraz potwierdza zgodność ich wymaganiami biznesowymi;-utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; -identyfikuje potencjalne problemy z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania;-definiuje cele testowe oraz przeprowadza je zgodnie z określonymi wymaganiami;-efektywnie wykorzystuje narzędzia testowe oprogramowania, aby utrzymać i wdrożyć skrypty testowe;-identyfikuje i dokumentuje defekty oprogramowania i umożliwia ich zrozumienie dla testerów oprogramowania; -dostarcza odpowiednio sformułowaną informacje dla programistów;-wspiera testy środowiskowe, aby zapewnić dostępność dla użytkowników;
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-07-19 - Stara Chmielówka (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wsparcie przy sporządzaniu ofert handlowych, zbieranie ofert kontrahentów, dzstrybucja ofert, wsparcie przy przygotowywaniu umów, obiegu dokumentacji handlowej, przygotowywaniu prezentacji, promocji produktów firmy (Dział Handlowy)
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Pszczyna (śląskie)

STOLARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

Stolarz budowlany
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Stargard (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

krojenie pieczywa, utrzymanie czystości w cukierni i na terenie zakładu, utrzymanie czystości na terenie przy budynku, przestrzeganie BHP i PPOŻ, wydawanie kluczy do aut, proszków, środków czystości dla pracowaników, układanie zwrotów pieczywa, segregacja, utylizacja
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Drzycim (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 000 PLN

obsługa i naprawa samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Przyborów (lubuskie)

PEDAGOG - od 1 850 PLN

Wspomaganie pedagogiczne uczniów
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Ujazd (łódzkie)

UBOJOWY - od 2 000 PLN

praca na linii ubojowej
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Babice (łódzkie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia z pracodawcą
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

Oferta pracy przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy . Obsługa klienta, przygotowanie posiłków typu fast-food, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Puck (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 050 PLN

sprzedaż towarów i usług
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Złotoryja (dolnośląskie)