Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Olecko "Delphia Yachts Kot" Spółka Jawna

Kościuszki 63, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej, prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi, przeprowadzanie okresowej kontroli kont, wprowadzanie i wysyłanie przelewów za faktury, prowadzenie rejestru podatku VAT, sporządzanie przelewów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 600 - 3 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olecko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olecko

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 600 - 3 800 PLN

Data zakończenia pracy: 07.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie w zawodzie.Wymagana dobra obsługa komputera, znajomość zasad rachunkowości, umiejętność samodzielnego myślenia oraz pracy w zespole.

Nazwa pracodawcy: "Delphia Yachts Kot" Spółka Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: olecki

Gmina pracodawcy: Olecko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olecko

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 63

Profil działalności pracodawcy: PRODUKCJA ŁODZI WYCIECZKOWYCH I SPORTOWYCH.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości