Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI, ART. 150F Warszawa kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI, ART. 150F

Wynagrodzenie: od 2 774,96 PLN

Zakres obowiązków: wz

Data publikacji: 2016-08-26

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 774,96 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: art. 150f, ref. 30-

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI, ART. 150F

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 774,96 PLN

Data zakończenia pracy: 25.08.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Adres strony pracodawcy: www.grupamac.pl

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Wykładanie towaru, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Gniezno (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI ELEKTRYCY BUDOWLANI I POKREWNI - 997,4 PLN

pomoc elektrykowi
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Lubawka (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW BIZNESOWYCH Z KLIENTAMI Z UKRAINY I ROSJI.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Rzeszów (podkarpackie)

STARSZY INŻYNIER DS. OPROGRAMOWANIA - od 11 000 PLN

•Analizowanie wymagań biznesowych/ projektowych i dokumentowanie rezultatów •Tworzenie aplikacji/ systemów komputerowych na podstawie uprzednio udokumentowanej analizy • Tworzenie aplikacji/ systemów komputerowych na podstawie uprzednio udokumentowanej analizy • Poprawianie błędów aplikacji/ systemów, w tym tworzenie nowych rozwiązań dla prawidłowego ich funkcjonowaniadla prawidłowego ich funkcjonowania •Poprawianie błędów aplikacji/ systemów, w tym tworzenie nowych rozwiązań dla prawidłowego ich funkcjonowania •Wykonywanie innych czynności w zakresie informatyki, w szczególności w zakresie obsługi i doradztwa
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Wrocław (dolnośląskie)

PROKURENT - od 900 PLN

zastępowanie Prezesa w rozmowach z kontrahentami i dostawcami wietnamskimi, przygotowywanie, negocjowanie i podpisywanie umów handlowych w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

NAUCZYCIEL RELIGII - do 600 PLN

praca w charakterze nauczyciela religii z dziećmi w wieku przedszkolnym i w szkole podstawowej
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Zawadówka (lubelskie)

Oferta dla osób powyżej 50 roku życia. Obsługa klienta, kasa fiskalna, sprzedaż art. spożywczych, wykładanie towaru na półki, przyjmowanie dostaw. Praca na dwie zmiany 06:00-14:00, 14:00-22:00.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK SZWALNI - od 1 850 PLN

pracownik szwalni
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Brzeg (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ - 997,4 PLN

promocja oferty szkoleń kursów WSPA przyjmowanie zgłoszeń obsługa klienta tworzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Miechów (małopolskie)

ANIMATOR - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Lębork (pomorskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY K/M - od 1 920 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ/RPO + N/ - SPECJALISTA DO SPRAW ROZLICZEŃ - 997,4 PLN

analiza i kontrola bieżących rozliczeń
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prace biurowe, generowanie pism
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Grójec (mazowieckie)

KASJER- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprawdzanie towarów, metkowanie towaru, dbanie o porządek w miejscu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Płock (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 000 PLN

Diagnostyka elektroniki samochodowej, naprawa zawieszenia, montaż szyb samochodowych, naprawa systemów hamulcowych, naprawa samochodów 4X4, wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła, naprawa główna silnika, diagnostyka wtrysków (diesla), regeneracja skrzyń automatycznych, naprawa przekładni kierowniczej
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe na terenie gminy Parzęczew
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Parzęczew (łódzkie)

NAUKA: OBSŁUGI KASY FISKALNEJ; TERMINALU DO KART PŁATNICZYCH, PRZYJMOWANIA DOSTAW TOWARÓW; MONITOROWANIA STANU ZAPASÓW I TOWARÓW; SPRAWDZANIA TOWARU POD WZGLĘDEM JAKOŚCIOWYM I ILOŚCIOWYM.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Konin (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie potraw tureckich (kebabów)
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kluczbork (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL ODSZKODOWAŃ - od 1 000 PLN

Reprezentowanie firmy, tworzenie własnej struktury przedstawicieli, prowadzenie rekrutacji, zarządzanie zespołem sprzedażowym, udzielanie pomocy osobom poszkodowanym, dbanie o profesjonalną obsługę swoich klientów, wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

przygotowywanie potraw kuchni azjatyckiej, układanie menu, zarządzanie wydatkami na produkty spożywcze, dbanie o wybór składników, dbanie o należytą konserwację wszelkich urządzeń kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Łazy (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 387,5 PLN

sprzedaż w sklepie spożywczym, obsługa klienta, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, wykładnie towaru, przyjmowanie towaru, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa pracowników, sprawy kadrowe, biurowe, prowadzenie dokumentacji pracowników, obsługa komputera i urzadzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Zielona Góra (lubuskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Andrychów (małopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

zawodowe tapicer, min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Wtórek (wielkopolskie)