Praca Sokołów Małopolski - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Sokołów Małopolski, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 93 ofert pracy Sokołów Małopolski.

następna strona
STOLARZ BUDOWLANY- CIEŚLA - do 16 PLN

praca przy konstrukcjach dachowych, wznoszenie ścian drewnianych, wykonywanie elewacji drewnianych
SPOŁDZIELNIA SOCJALNA "SIEDLISKO" W SOKOŁOWIE MAŁOPOLSKIM - 2017-10-11 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Wynikający ze stanowiska.Obsługa klienta.Wykładanie towaru.
BEMAG Sp.Jawna M. Sołtysik i J. Uliasz - 2017-09-25 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych.Wykładanie towaru.
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY IRENA WALICKA - 2017-09-19 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

TERAPEUTA / SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE - od 24 PLN

Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokołowie Młp. informuje, że poszukuje do pracy osoby mogące świadczyć specjalistyczne usługi opiekuńcze dla dzieci z zaburzeniami autystycznymi w miejscu zamieszkania dziecka.Ogólny zakres wykonywanych czynności:1.Uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia oraz usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu.2.Współpraca ze specjalistami w zakresie wspierania psychologiczno-pedagogicznego i edukacyjno-terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej ze specjalistycznych usług.PRACA W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - 2017-09-12 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2017-09-04 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

PRACA PRZY PRODUKCJI FOLI
KRAMER OPAKOWANIA PRZEMYSŁOWE - 2017-08-22 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY BRANŻA OPAKOWAŃ - od 3 500 PLN

POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW KONTAKT BEZPOŚREDNI Z KLIENTAMI REALIZACJA WYZNACZONYCH PLANÓW PROWADZENIE ROZMÓW HANDLOWYCH BUDOWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI HANDLOWYCH Z KLIENTAMIOFERUJEMY: NIEZBĘDNE NARZĘDZIA PRACY (SAMOCHÓD FIRMOWY) ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE WSPÓŁPRACĘ ZE STABILNĄ FIRMA GODNĄ ZAUFANIAWYMAGANIA: PRAWO JAZDY KAT. B DBAŁOŚĆ O NAJLEPSZE RELACJE Z KLIENTAMI ZMYSŁ HANDLOWY, PROFESJONALIZM I SKUTECZNOŚĆ W DZIAŁANIU DOBRA ORGANIZACJA PRACY UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJACYJNE MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO DBANIE O DOBRY WIZERUNEK FIRMY
MULTIPACK Marek Kiełb - 2017-08-21 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 2 000 PLN

STRZYŻENIE DAMSKO-MĘSKIE,FARBOWANIE,BALEYAGE,OMBRE,KOKI,STYLIZACJA FRYZUR.
Salon fryzjersko-kosmetyczny ,,Basia" Barbara Majka - 2017-08-04 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

- pielęgnacja ciała, pielęgnacja stóp i rąk wraz z paznokciami,- depilacja,- wykonywanie profesjonalnego makijażu,- specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze i upiększające skóry,- manicure hybrydowy, żelowy, tytanowy.
kontakt przez PUP - 2017-07-25 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia z pracodawcą
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH - 2 000 - 3 000 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych - samochody ciężarowe
G&J RZESZUTEK SPÓŁKA JAWNA - 2017-07-18 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY BRANŻA OPAKOWAŃ FOLIOWYCH - od 3 000 PLN

MULTIPACK Marek Kiełb - 2017-07-17 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

PIELĘGNIARKA ŚRODOWISKA NAUCZANIA I WYCHOWANIA (PRACA W SZKOLE) - od 3 200 PLN

Realizacja świadczeń pielęgniarskich w podstawowej opiece zdrowotnej
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 2 W RZESZOWIE - 2017-07-06 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 3 000 PLN

G&J RZESZUTEK SPÓŁKA JAWNA - 2017-06-14 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
ZUB BUDPOL PAWEŁ PIELA - 2017-06-09 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. HANDLU - od 3 500 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - AKTYWNE DZIAŁANIA SPRZEDAŻOWE PROWADZĄCE DO POZYSKANIA NOWYCH KLIENTÓW, SKŁADANIE OFERT, UDZIAŁ W PRZETARGACH, - NEGOCJOWANIE UMÓW HANDLOWYCH, CEN I WARUNKÓW WSPÓŁPRACY, - UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW Z KLIENTAMI, PROPONOWANIE ROZWIĄZAŃ W OPARCIU O POTRZEBY KLIENTA I CELE STAWIANE PRZEZ FIRMĘ, - REALIZACJA WYZNACZONYCH PLANÓW - BUDOWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI HANDLOWYCH Z KLIENTAMI
MULTIPACK Marek Kiełb - 2017-06-01 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

STOLARZ, CIEŚLA - od 14 PLN

PRACE REMONTOWE W DOMACH DREWNIANYCH, BUDOWA DOMÓW DREWNIANYCH
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA SIEDLISKO - 2017-05-29 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

KIEROWCA-PRZEDSTAWICIEL - od 13 PLN

ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK SAMOCHODU Z BUTLAMI GAZOWYMIROZWOŻENIE BUTLI PO KLIENTACH
ANDREA_S SP. Z.O.O. - 2017-04-20 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - do 2 000 PLN

praca związana z modernizacją i wykonawstwem sieci energetycznych
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokołowie Młp. informuje, że poszukuje do pracy osoby mogące świadczyć specjalistyczne usługi opiekuńcze dla dzieci z zaburzeniami autystycznymi w miejscu zamieszkania dziecka.Ogólny zakres wykonywanych czynności:1.Uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia oraz usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu.2.Współpraca ze specjalistami w zakresie wspierania psychologiczno-pedagogicznego i edukacyjno-terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej ze specjalistycznych usług.
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - 2017-04-06 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

SPAWACZ/ ŚLUSARZ - od 3 000 PLN

FIRMA ZATRUDNI SPAWACZA I ŚLUSARZA
CARS-POL Marcin Pomianek - 2017-04-05 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 14 PLN

POMOC PRZY PRACACH ZWIĄZANYCH Z WYKONYWANIEM REMONTÓW I REKONSTRUKCJI STARYCH DOMÓW DREWNIANYCH. PRACE TAKIE JAK: WZNOSZENIE MURÓW FUNDAMENTOWYCH Z BLOCZKÓW BETONOWYCH, WYMIANA I REKONSTRUKCJA BALI DREWNIANYCH, MONTAŻ KONSTRUKCJI WIĘŹB DACHOWYCH, ELEWACJI DREWNIANYCH ITP.
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA SIEDLISKO - 2017-04-04 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)