Praca ASYSTENT BIURA (87 EFS) Pogorzel kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pogorzel, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
oferta stażu do 30rż.: Obsługa urzadzeń biurowych, przygotowywanie dokumentacji firmowej, wprowadzanie danych do systemu informatycznego.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT BIURA (87 EFS)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pogorzel

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 14.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: obsługa programu MS Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
warunki szczególne: praca przy komputerze powyżej 4 godz.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Adres pracodawcy:
Górna 11, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Otwock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Otwock

Ulica pracodawcy: Górna

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Ślusarstwo - produkcja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy