Praca ASYSTENT PROJEKTU Łódź Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 80/82/414, 90-437 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
- Obsługa dokumentacji projektu współfinansowanego z EFS- Przyjmowanie interesantów- Opracowywanie dokumentów- Obsługa korespondencji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łódź

Zawód: koordynator projektów unijnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Umiejętność 2] : Umiejetność pracy z dokumentami (opracowywanie, archiwizacja)[Umiejętność 1] : Obługa programów pakietu Office (word, excel)[Inne] : Mile widziane doświadczenie w pracy na rzecz projektów współfinansowanych z EFS, szkoleniowych lub inwestycyjnych.

Nazwa pracodawcy:
Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Nawrot 114, 90-029 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Nawrot

Numer budynku pracodawcy: 114

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zawód wykonywany przez pracownika: koordynator projektów unijnych