Praca APARATOWY GOTOWYCH FORM LEKÓW Drwalew DRWALEWSKIE ZAKŁADY PRZEMYSŁU BIOWETERYNARYJNEGO S.A

Stanowisko: APARATOWY GOTOWYCH FORM LEKÓW

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, realizacja powierzonych zadan zgodnie z przepisami Dobrej Praktyki Wytwarzania, obsługa maszyn produkcyjnych.

Data publikacji: 2016-01-27

Lokalizacja: Drwalew (mazowieckie)

Pracodawca: DRWALEWSKIE ZAKŁADY PRZEMYSŁU BIOWETERYNARYJNEGO S.A

GRÓJECKA 6, 05-651 Drwalew, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, realizacja powierzonych zadan zgodnie z przepisami Dobrej Praktyki Wytwarzania, obsługa maszyn produkcyjnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: APARATOWY GOTOWYCH FORM LEKÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drwalew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chynów

Zawód: aparatowy procesów chemicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Aparatowy procesów chemicznych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy:
DRWALEWSKIE ZAKŁADY PRZEMYSŁU BIOWETERYNARYJNEGO S.A

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie do pracy z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Chynów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drwalew

Ulica pracodawcy: GRÓJECKA

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika: aparatowy procesów chemicznych