Praca ANALITYK RYNKU - MARKET RESEARCH ANALYST (J. ANGIELSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ANALITYK RYNKU - MARKET RESEARCH ANALYST (J. ANGIELSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: analityk biznesowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 600 PLN

Data zakończenia pracy: 14.02.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Analityk biznesowy (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe - zarządzanie/ekonomia/statystyka; biegła znajomość języka angielskiego; minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w tym co najmniej 3 lata na stanowisku analityka rynku/sprzedaży, doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym; analityczne myślenie, komunikatywność, zaawansowana znajomość MS Office w tym Excela i Access; znajomość EYC i CRM. Zakres obowiązków: konsultacje z klientem odnośnie planów innowacyjnych, marketingu oraz strategii dla nowych produktów, analiza danych i tworzenie raportów, które dostarczają cennych informacji na temat produktów, przewidywanie sprzedaży nowych produktów poprzez użycie narzędzi do prognozowania sprzedaży zanim zostaną wprowadzone na rynek, przygotowywanie wniosków i projektów, które odpowiadają na indywidualne potrzeby klientów.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk biznesowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.12.2015