Praca ANALITYK DS. OPERACJI AML I Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 20 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. OPERACJI AML I

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: analityk finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 20 000 PLN

Data zakończenia pracy: 21.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe; doskonała znajomość MS Office; praktyka zawodowa; biegła znajomość języka angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego. Obowiązki: analiza zachowań transakcyjnych klientów bankowości detalicznej lub korporacyjnej w celu wykrycia podejrzanych zachowań; wyszukiwanie i ewidencjonowanie informacji istotnych dla przeprowadzanej analizy z wewnętrznych i zewnętrznych źródeł danych. Pozyskiwanie informacji poprzez kierowanie zapytań do innych jednostek działających w ramach Citi; ewidencjonowanie wniosków z przeprowadzonych inwestygacji w celu zaprezentowania kierownictwu wyższego szczebla bądź Compliance; dokonywanie dokładnej analizy poszczególnych przypadków w oparciu o obowiązującą politykę i procedury; wydawanie dyspozycji dotyczących inwestowanych przypadków podejrzanych zachowań; raportowanie nietypowych zachowań klientów mogących mieć związek z praniem pieniędzy; analiza zachowań transakcyjnych klientów w oparciu o obowiązujące polityki, procedury oraz przy użyciu dostępnych narzędzi mających na celu spełnienie wewnętrznych i zewnętrznych wymogów regulacyjnych; działanie zgodne z wymogami określonymi w umowach z klientami; przestrzeganie tajemnicy służbowej; zastosowanie aktualnej wiedzy odnośnie obowiązujących sankcji oraz wymogów regulacyjnych; stałe pogłębianie i budowanie ekspertyzy w zakresie wykrywania zjawisk prania pieniędzy.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk finansowy