Praca AGENT HANDLOWY Ząbki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ząbki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Aktywne poszukiwanie klientów n wschodzie, prezentowanie ofert handlowych, badanie rynku wschodniego. Wykształcenie średnie handlowe, doświadczenie zawodowe3-5 lat. Biegła znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 20 godz. tygodniowo.

Nazwa stanowiska: AGENT HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Zawód: przedstawiciel handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 09.09.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, handlowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe 3-5 lat.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Wołomin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołomin

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy